امینت

توئیتر پیگیری تخلفات را برای پلیس آسان می‌کند

به دنبال تایید خبر بروز برخی مشکلات مربوط به آزار و اذیت کاربران و اتخاذ سیاست‌ها و روش‌های جدید برای مبارزه با این اتفاقات، شبکه اجتماعی توئیتر روش‌های کاربردی‌تری را برای همکاری با ماموران پلیس ارایه می‌دهد.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، بر این اساس، اگر شما از این پس گزارشی را مبتنی بر توئیت مشکل‌دار و تهدیدآمیز ارسال کنید، گزینه‌ای را پیش‌روی خود می‌بینید که به کمک آن می‌توانید یک کپی از این گزارش را از طریق پست الکترونیکی به خود ارسال کنید.

زمانی که روی گزینه Email Report کلیک می‌کنید، آدرس اینترنتی توئیت تهدیدآمیز و مشکل‌دار را به صورت یک پیام ویژه ارسال خواهید کرد و با این اتفاق به‌جز آدرس اینترنتی، نام ثبت شده برای شخص ارسال کننده توئیت هم ارایه می‌شود و می‌توانید تمام اطلاعات برچسب زمانبندی مربوط به آن را در اختیار بگیرید.

این پیام همچنین از ماموران پلیس می‌خواهد بر مبنای دستورالعمل اجرایی قانون توئیتر اطلاعات منتشر شده را بررسی کنند تا در صورت لزوم داده‌های بیشتری در این زمینه ارایه شود.

این یک افزونه جدید در توئیتر محسوب می‌شود که استفاده از آن بسیار آسان است و این فرصت را برای کاربران فراهم می‌کند تا به راحتی بتوانند جلوی تخلفات در شبکه‌ اجتماعی را بگیرند.


​​