تلفن همراه

HTC تا یک سال گوشی‌ها را رایگان تعویض می‌کند

رونمایی بزرگی که شرکت HTC به زودی انجام می‌دهد، همراه با سرویس جدیدی در معرض دید عموم قرار می‌گیرد که کاربران به کمک آن می‌توانند گوشی‌های آسیب‌دیده خود را به آسانی تعویض کنند.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، این سرویس که با نام Uh-oh شناخته می‌شود، راهکاری است که هم‌اکنون از طریق خدمات HTC Advantage قرار می‌گیرد و تمام گوشی‌های جدید این شرکت تایوانی را تحت پوشش قرار می‌دهد.

سرویس جدید این شرکت به مدت یک سال از گوشی جدید کاربران پشتیبانی کامل انجام می‌دهد و قابلیت تعویض گوشی را نیز در اختیار آنها می‌گذارد. برخلاف سرویس HTC Advantage که فقط از نمایشگرهای شکسته شده پشتیبانی می‌کرد، Uh-oh در زمینه آب‌خوردگی گوشی هم امکان تعویض رایگان آن را برای کاربران فراهم می‌کند.

این سرویس به گونه‌ای تعریف شده است که کاربران در نخستین سال خرید گوشی مبتنی بر آن می‌توانند اوپراتور خود را تغییر دهند. شرکت HTC همچنین اعلام کرد همراه با خرید یکی از مدل‌های گوشی One کاربران می‌توانند تا بیش از 100 دلار از خدمات و طرح‌های آن بهره‌مند شوند.

هنوز به طور دقیق گفته نشده است چه گوشی‌هایی در این شرکت تایوانی تحت پوشش خدمات Uh-oh قرار می‌گیرند. با این وجود نخستین محصولی که مبتنی بر این خدمات عرضه می‌شود One M9 خواهد بود.


​​