تلفن همراه

«تیم کوک» هنوز نتوانسته است نام جابز را از دفترتلفن گوشی خود پاک کند

بیش از سه سال از زمان فوت «استیو جابز» بنیانگذار و مدیرعامل اسبق شرکت اپل می‌گذرد، اما کتاب جدیدی که به انتشار رسیده نشان می‌دهد که نام او همچنان در لیست شماره تلفن‌های گوشی «تیم کوک» مدیرعامل کنونی اپل موجود است.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، «تیم کوک» می‌گوید که پس از گذشت این مدت هنوز نمی‌تواند نام جابز را از گوشی خود پاک کند.

کوک اطلاعات جابز را به عنوان تندمزاج در حافظه دیجیتالی گوشی خود ذخیره کرده است. اینها بخشی از حکایات درج شده در کتاب جدیدی است که با عنوان زیر منتشر شد: «تبدیل شدن به استیو جابز: تکامل بی‌پروای شخص نوپا برای بدل شدن به یک رهبر رویایی».

این کتاب داستان‌های ناگفته از زندگی «استیو جابز» را بیان می‌کند و آنها را در جریان مصاحبه با دوستان و اعضای خانواده او نقل کرده است.

اپل به روزنامه «نیویورک تایمز» توضیح داد که تصمیم دارد در جریان تکمیل بیوگرافی جابز همکاری کند و از آنجایی «برِنت اشلندر» از دوستان نزدیک جابز بوده، این شرکت معتقد است که میراث بنیانگذار اپل به خوبی حفظ شده است.

اشلندِر به همراه «ریک تتزِلی» مصاحبه‌هایی را با همکاران نزدیک جابز انجام داده است که از جمله آنها می‌توان به «تیم کوک»، «جانی ایو» طراح محصولات اپل و «لائورن پاوِل جابز» همسر او اشاره کرد.

داستان مربوط به دفترتلفن کوک در گوشی او را «جان لیستر» مدیر مرکز پویانمایی Pixar نقل کرد که در جریان تولد «تیم کوک» در سال 2013 از این ماجرا مطلع شد.


​​