فناوری اطلاعات

ال‌جی، موفق‌ترین تولیدکننده ماشین لباسشویی در هفت سال اخیر

منبع: دیجی کالا
شرکت ال‌جی با در اختیار داشتن 12.4 درصد از فروش جهانی ماشین ‌لباسشویی در سال 2014 میلادی، برای هفتمین سال پیاپی به‌عنوان برند شماره یک این صنعت در جهان نامیده شد.
 
 
پیش از این نیز ال‌جی توانسته بود با در اختیار داشتن سهم 14.7 درصدی از فروش ماشین ‌لباسشویی‌های در از جلو، برای ششمین سال پی‌درپی به عنوان پیشروترین شرکت تولیدکننده ماشین ‌لباسشویی در دنیا و برای هشتمین سال پیاپی به‌عنوان برند شماره یک بازار رقابتی ایالات متحده شناخته شود. 
تمامی موفقیت‌های ال‌جی در این زمینه را می‌توان مدیون نوآوری‌های این شرکت در زمینه تکنولوژی‌های مورد استفاده در ماشین ‌لباسشویی‌های تولیدی‌اش دانست. به‌عنوان نمونه می‌توان به موتورهای بدون تسمه که‌ به‌صورت مستقیم به دیگ وصل هستند اشاره کرد. این موتورها بازدهی و عمر دستگاه را به ‌شکلی محسوس افزایش می‌دهند. از دیگر تکنولوژی‌ها موفق ال‌جی در زمینه ماشین لباسشویی می‌توان به 6 Motion یا همان شستشوی مشابه شستشو با دست اشاره کرد. در این نوع شستشو، لباس‌ها کمتر چروک می‌شوند و آسیب کمتری به آن‌ها وارد می‌شود. تکنولوژی TurboWash یکی دیگر از نوآوری‌های ال‌جی در سال‌های اخیر است. ماشین‌لباسشویی‌های مجهز به این تکنولوژی، از ذرات آب با فشار بالا جهت کاهش زمان شستشو به‌طور موثر استفاده می‌کنند. 
 
ماشین‌لباسشویی‌های در از جلوی این شرکت کره‌ای، به‌عنوان محصولاتی بادوام و قابل اطمینان توسط مردم سرتاسر دنیا شناخته می‌شوند و مجلات معتبری از جمله OCU-Compra Maestra اسپانیا، Altroconsumo ایتالیا و Choice استرالیا از آن‌ها به‌عنوان محصولاتی با کارایی بالا یاد می‌کنند. همچنین یکی از مجلات پیشروی ایالات متحده، عنوان قابل اطمینان‌ترین ماشین‌لباسشویی را برای ششمین سال متوالی تا سال 2014 به ال‌جی داده است. انجمن آلمانی VDE و بسیاری از دیگر سازمان‌های حمایت از مصرف کنندگان نیز دوام ماشین‌لباسشویی‌های این شرکت را تایید کرده‌اند. 
امسال هم ال‌جی قصد دارد با استفاده از تکنولوژی‌های نوآورانه‌‌ای مثل TWIN Wash به رهبری در بازار ماشین لباسشویی ادامه دهد. طراحی انقلابی TWIN Wash امکان شستشوی دو دسته لباس به‌طور مستقل را امکان پذیر کرده است. ماشین لباس‌شویی TWIN Wash یک محفظه کوچک‌تر در قسمت پایینی دیگ اصلی دارد که به کمک آن تعداد دفعات شستشو و زمان آن کاهش پیدا می‌کند.

​​