تلفن همراه

کیت موبایلی Spark برای کاربران جهانی عرضه شد

شرکت Spark Electron از انعقاد قراردادهای بین‌المللی خبر داده است تا کاربران در بیش از 100 کشور جهان بتوانند از سیم ‌کارت‌های متفاوت آن استفاده کنند.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، این اقدام به این معنی خواهد بود که حتی شرکت‌های کوچک در آمریکای لاتین، استرالیا، بخش‌هایی از آسیا و قسمت‌های وسیعی از آفریقا می‌توانند از فناوری Electron به عنوان پایه ارتباطات خود استفاده کنند. این فناوری یک کیت کوچک است که می‌تواند دسترسی به طرح‌های داده‌ای را برای کاربران آسان کند.

این استارت‌آپ هم‌اکنون همکاری‌هایی را با شرکت مخابراتی Telefonica آغاز کرده است تا به کمک آن بتواند از شبکه مخابراتی جهانی پشتیبانی کند.

در آمریکای شمالی، بسیاری از مناطق اروپا، آمریکای جنوبی، چین، اندونزی، آفریقای جنوبی، روسیه و بخش‌هاییاز خاورمیانه این کیت با حجم ماهانه یک مگابایت معادل 20 هزار پیام در هر ماه ارایه شده است که کاربران برای استفاده از سرویس مربوطه 2.99 دلار می‌پردازنده و هر مگابایت اضافه نیز 0.99 دلار قیمت دارد.

هزینه استفاده از این خدمات در دیگر مناطق جهان ماهانه 2.99 دلار است و کاربران می‌توانند با پرداخت 1.99 دلار یک مگابایت اضافه دریافت کنند.

این شرکت کمپینی را با نام Electron با سرمایه‌گذاری اولیه 30 هزار دلار تشکیل داده است و پیش‌بینی می‌کند مدل جدید سخت‌افزار خود را ماه اکتبر به دست کاربران جهانی برساند.


​​