باندپهن

مهندس خسروی در دیدار نوروزی :با اجرای پروژه ضربت ظرفیت پهنای باند اینترنت کشورمان دوبرابر شد

منبع: شرکت ارتباطات زیرساخت
مهندس محمود خسروی معاون وزیر رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت در دیدار نوروزی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و معاونان با کارکنان شرکت های تابعه گفت: در خرداد ماه سال 93 پروژه ای به نام ضربت طراحی کردیم که با جرای این طرح ظرفیت شبکه اینترنت دو برابر ظرفیتی شد که از زمان تاسیس شرکت ارتباطات زیرساخت تا آن زمان واگذار شده بود .
به گزارش دفتر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ارتباطات زیرساخت رییس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت توضیح داد: همکاران ما در زمان اجرا ی این پروژه شبانه روز کار می کردند به نحوی که گاه دریک شبانه روز چهار down timeداشتیم بدون این که شاهد هیچ اختلالی در شبکه باشیم .
وی که در جمع وزیر ، معاونان و مدیران شرکت های تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیران بخش خصوصی سخن می گفت با اعلام این مطلب افزود: سالی پر تلاش را پشت سر گذاشتیم در سال گذشته با اجرای پروژه EPEG موفق شدیم تعهدات بین المللی شرکت ارتباطات زیرساخت برای اتصال مسیر چابهار و جاسک به آستارا  را اجرا کنیم .
مهندس خسروی تصریح کرد: همچنین  پروژه تدبیر که درانتهای سال 92 کلید زده شده بود در سال 93 دستاوردهای قابل توجهی داشت .
مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت با اشاره به پروژه های سال جدید  این شرکت گفت: امسال پروژه امید را خواهیم داشت که با اجرای آن شبکه IP داخلی به هشت برابر افزایش می یابد و با اجرای پروژه توانا  نیز با تمر کز تولیدات و محصولات داخلی در کارها و پروژه های شرکت ارتباطات زیرساخت زمینه توسعه صنعت داخلی حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات  فراهم می شود.
 
جهت دریافت گزارش تصویری دیدار نوروزی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات  و معاونان با  کارکنان شرکتهای تابعه  اینجا را کلیک نمائید.

​​