تلفن همراه

Galaxy Tab 4 سامسونگ 64 بیتی شد

سامسونگ از مدت‌ها قبل آزمایش روی مدل به‌روزشده رایانه لوحی Galaxy Tab 4 را آغاز کرده است و پیش‌بینی می‌شود که این محصول را در آینده نزدیک روانه بازار کند.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، تبلت جدید که با نام Galaxy Tab 4 8.0 شناخته می‌شود به برند جدید پردازنده‌های موبایلی مجهز شده است و شایعات منتشر شده هم‌اکنون عرضه محصولی با نام Galaxy Tab 4 10.1 را تایید می‌کنند.

این به‌روزرسانی به طور عمده روی تراشه مرکزی دستگاه انجام می‌شود. مدل قبلی مجهز به Snapdragon 400 به زودی نسخه به‌روزشده همین تراشه با نام 410 و با فناوری 64 بیتی را در اختیار می‌گیرد.

اگرچه این یک به‌روزرسانی قابل ملاحظه محسوب نمی‌شود، اما تراشه سیلیکونی 64 بیتی می‌تواند مزایای بیشتری از سیستم‌عامل اندروید Lollipop را در اختیار کاربران قرار دهد.

مابقی مشخصات تبلت جدید سامسونگ بدون هرگونه تغییر ارایه می‌شود و به همین خاطر پیش‌بینی می‌شود تفاوت چندانی بین قیمت‌های آنها وجود نداشته باشد. مدل جدید دستگاه نیز رم 1.5 گیگابایتی و نمایشگر 10.1 اینچی با کیفیت 1280 در 800 پیکسل را در خود جا داده است.

این محصول یکی از اعضای جدید خانواده Tab 4 است که برای نخستین بار به تراشه 64 بیتی مجهز می‌شود و بر این اساس پیش‌بینی می‌شود مدل کوچکتر با نام Galaxy Tab 4 7.0 نیز همین به‌روزرسانی را در آینده نزدیک شامل شود.


​​