باندپهن

آغاز فروش کمپین بهاره 94 شرکت مخابرات استان تهران

منبع: شرکت مخابرات استان تهران
شرکت مخابرات استان تهران در بهار 94 به متقاضیان جدید اینترنت پر سرعت و یا مشترکین فعلی سرویسهای نامحدود با شرایط ویژه، اینترنت واگذار می کند.
 
محمد رضا بیدخام معاون تجاری شرکت مخابرات استان تهران ضمن اعلام این مطلب گفت: این کمپین برای مشترکین جدید و فعلی دارای سرویسهای نامحدود در نظر گرفته شده است. بیدخام از جمله مزایای استفاده از کمپین بهاره 94 را ترافیک شبانه رایگان بین ساعات 1 تا 6 بامداد، ارائه 5 گیگابایت حجم اضافه رایگان ماهیانه به صورت تشویقی مختص مشترکین سرویس mbps 2 و 3 گیگابایت مختص مشترکین سرویس mbps 1 در طول مدت قرارداد اعلام کرد و گفت: به مشترکین این کمپین بر حسب قرعه کشی 200 کمک هزینه سفر 10 میلیون ریالی به عتبات عالیات اهدا می شود.
 
وی خاطر نشان کرد: پرداخت هزینه ها به صورت پس پرداخت( postpaid ) و از طریق قبوض تلفن ثابت از مشترکین دریافت می شود و گیگابایت های اضافی به صورت پس پرداخت خریداری می شود.
 
معاون تجاری شرکت مخابرات استان تهران با بیان این مطلب که متقاضیان می توانند علاوه بر مراجعه حضوری به مراکز مخابراتی از طریق تماس با سامانه 2020( پشتیبانی و فروش اینترنت پر سرعت) و با نشانی الکترونیکی شرکت مخابرات استان تهران ( www.TCT.ir )نسبت به خریداری و شرکت در کمپین بهاره اقدام نمایند، گفت: تعرفه سرویسها و تعرفه حجم اضافه دانلود به شرح جدول ذیل می باشد:
 
تعرفه سرویس ها: 
 
پهنای باند حجم ترافیک ماهیانه بهای ماهیانه(ریال)
1Mbps  3+5GB 000 /175
2 Mbps 5+5GB 000 /215

 تعرفه حجم اضافه دانلود (ریال):


​​