تلفن همراه

Addapp امکانات همه ابزارهای تناسب اندام را یکجا ارایه می‌دهد

این روزها برای سنجش میزان سلامت و تناسب اندام روش‌های الکترونیکی فراوانی ارایه شده است. اما شاید جمع‌آوری تمام اطلاعات در این زمینه کار دشواری باشد. اما ابزار کاربردی Addapp به گونه‌ای طراحی شده است که تمام این اطلاعات را ارایه می‌دهد.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، ابزار Addapp که هم‌اکنون برای سیستم‌عامل iOS عرضه شده است، به زبان ساده انگلیسی اطلاعاتی که سرویس‌های مختلف از جمله Fitbit، Jawbone، Withings، Health اپل و حتی Foursquare و Uber ارایه می‌دهند را در اختیار کاربران می‌گذارد.

زمانی که شما به سرویس مورد نظر خود متصل می‌شوید، اطلاعات ساده در مورد ارتباط میان منابع اطلاعاتی مختلف برای شما نمایان می‌شود.

این ابزار پس از نصب می‌تواند اطلاعاتی مانند تعداد گام‌های برداشته شده، فاصله طی شده و ضربان قلب را از ابزار Health اپل استخراج کند و به شما نمایش دهد. دیگر اطلاعات آن از جمله وزن و میزان چربی بدن نیز از سیستم Withings در ابزار یاد شده ارایه می‌شود.

 البته قابلیت‌های Foursquare و Uber با ابزارهای مخصوص تناسب اندام سنخیت چندانی ندارند. اما Addapp در مجموع همه امکانات مورد نیاز کاربران را ارایه می‌دهد.

«کوریس کالیگاس» بنیانگذار و مدیرعامل شرکت Addapp توضیح داد که کاربران با استفاده از اطلاعات Foursquare می‌توانند ارتباط میان رفتن به رستوران و افزایش وزن خود را کشف کنند.


​​