فناوری اطلاعات

اختلال در دسترسی کاربران به سایت فلیکر

منبع: فارس
برخی کاربران سایت به اشتراک‌گذاری عکس فلیکر از مختل شدن دسترسی‌شان به سایت مذکور خبر داده‌اند. ظاهرا این مشکل ناشی از برخی ناسازگاری‌ها با مرورگرهای اینترنتی است.
 
در حال که برخی تصور می کردند با به روزکردن مرورگرهایشان شاهد حل مشکل مذکور هستند، حال مشخص شده که حتی با به روزکردن مرورگرها نیز مشکل مذکور برطرف نمی گردد.
 
کاربران فیلکر می گویند از یک ماه قبل پیام هایی برای آنها به نمایش درآمده که بر اساس آن مرورگر مورد استفاده آنها از فلیکر پشتیبانی نمی کند. به همین علت این کاربران امکان استفاده از فلیکر و برخی امکانات آن مانند بارگذاری عکس یا ارسال نظر و ... را ندارند. برخی دیگر از کاربران هم می گویند عکس های آنها با دقت های متفاوت نمایش داده نمی شود.
 
مدیران فلیکر از 21 آوریل از کاربران خود خواستند تا از آخرین نسخه های مرورگرهای اینترنتی Firefox، Chrome، Safari، Internet Explorer  و  Opera استفاده کنند، اما حتی این کار هم مانع از اختلال در دسترسی به فلیکر نشده است.
 
فلیکر که فعلا در اختیار یاهوست هدف از این اقدامات را به روزکردن ساختارهای خود برای ارائه بهترین تجربه کاربری اعلام کرده است، اما ظاهرا تغییرات جدید برای عده ای از کاربران مشکل آفرین بوده است. فلیکر در مورد زمان رفع این مشکل توضیحی نداده است.

​​