اینترنت و شبکه

ایمیل یاهو برای دومین بار در چند روز گذشته از دسترس خارج شد

سرویس پست الکترونیکی یاهو که با نام Yahoo! Mail هم شناخته می‌شود یک پلتفورم کاربردی است که بسیاری از کاربران جهانی به صورت روزانه آن را مورد استفاده قرار می‌دهند و البته خبرهای رسیده حاکی از آن است که سرویس مذکور روز گذشته از دسترس خارج شده است.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، لازم به ذکر این سرویس دو روز قبل هم برای چند ساعت از دسترس کاربران خارج شد و به همین خاطر احتمال می‌رود یک اختلال جدی در این زمینه وجود داشته باشد.

با این اختلال شرکت یاهو روی صفحه اختصاصی خود در شبکه اجتماعی فیس‌بوک نوشت: «ما در جریان از دسترس خارج شدن سرویس پست الکترونیکی هستیم و به سختی کار می‌کنیم تا هرچه سریع‌تر مشکل پیش آمده را برطرف کنیم. از صبر و شکیبایی شما سپاسگزاریم و بابت مشکل پیش آمده عذرخواهی میکنیم».

اما به نظر می‌رسد که این عذرخواهی یاهو چندان هم نتیجه نداشته است و کاربران جهانی در پاسخ به این مطلب فیس‌بوکی با عصبانیت تمام ابراز نارضایتی کرده‌اند که ظرف چند روز دو بار دسترسی آنها به ایمیل یاهو غیرممکن شده است.

یکی از کاربران یاهو در این خصوص نوشته است: «تا پایان کدام روز کاری این مشکل برطرف می‌شود؟ چند روز قبل نیز همین مشکل ایجاد شده بود. این صفحه فیس‌بوک هم هیچ فایده‌ای ندارد و مدیران یاهو به دروغ در فضای مجازی ابراز ناراحتی می‌کنند».

لازم به ذکر است که شرکت یاهو هنوز هیچ بیانیه رسمی منتشر نکرده است تا توضیح دهد که به چه علت سرویس پست الکترونیکی آن ظرف یک هفته دو بار از دسترس خارج شده است.


​​