تلفن همراه

لیست بهترین اپلیکیشن‌های اندروید در یک ماه گذشته

مه 2015 ماه شلوغی برای ابزارهای اندرویدی بود و از نام‌های بزرگی چون Periscope و Twitch گرفته تا دیگر ابزارهای کاربردی برای دستگاه‌های مبتنی بر این سیستم عامل به‌روز شدند.

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، در این ماه صدها نسخه به‌روز شده و ابزار کاربردی جدید متناسب با سیستم‌عامل اندروید عرضه شد. اما مرکز TheNextWeb مطالعه‌ای را انجام داد تا بهترین آنها را انتخاب کند.

در اینجا لیست بهترین ابزارهای اندرویدی که طی یک ماه گذشته در اختیار کاربران جهانی قرار گرفته‌اند به قرار زیر آورده شده است:

ابزار Snap Me Up

اگر شما زنگ هشدار دهنده صبح برای بیدار شدن از خواب را دوست دارید، اگه علاقه زیاد به گرفتن عکس‌های سلفی دارید و اگر به دنبال یک ابزار کاربردی هستید تا با این نیاز پاسخ دهید، حتما از Snap Me Up استفاده کنید. این ابزار که به تازگی برای اندروید عرضه شده است، تمام تلاش خود را می‌کند تا هر صبح شما را از خواب بیدار کند. ابزار مربوطه در هنگام زنگ زدن قطع نمی‌شود؛ مگر آنکه از خود یک عکس سلفی با چشمان باز بگیرید.

ابزار Periscope

اگرچه این روزها ابزارهای کاربردی فراوانی برای اندروید ارایه شده است، اما یکی از بهترین آنها را می‌توان Periscope دانست. این ابزار کاربردی به شما امکان می‌دهد به صورت زنده و مستقیم از آنچه که انجام می‌دهید تصویربرداری کنید و آن را با کاربران جهانی به اشتراک بگذارید. شما همچنین می‌توانید به صورت مستقیم تصاویر دیگر کاربران را ببینید.

ابزار QuizUp

نخستین بار در اواخر سال 2013 میلادی ابزار QuizUp برای کاربران اندرویدی عرضه شد و این بار بزرگترین به‌روزرسانی برای آن در نظر گرفته شده است. در نسخه جدید این ابزار می‌توانید تعاملات اینترنتی بهتر و کامل‌تری با کاربران جهانی داشته باشید مبتنی بر سن، موضوع، جنسیت و ... ارتباطات اجتماعی برقرار کنید.

ابزار Mistaken

این یک ابزار تخصصی برای به‌اشتراک گذاری تصاویر است که در آن می‌توانید تمام امکانات مورد نیاز خود را در اختیار بگیرید. در این ابزار شما می‌توانید یک عکس بگیرید، ویرایش‌های لازم را روی آن انجام دهید و آن را روی اینترنت به اشتراک بگذارید. این ابزار بازخوردهای احتمالی در مورد هر عکس را هم پیش ‌بینی می‌کند.

ابزار Pext

با این ابزار کاربردی می‌توانید شکلک‌های کاربردی در ابزارهای ارتباطی را به راحتی تولید کنید و آن را حین گفت‌وگوهای اینترنتی به دوستان خود بفرستید. شکلک‌های ساخته شده با این ابزار کاربردی با انواع پلتفورم‌های اجتماعی سازگاری دارند. امکان استفاده از عکس‌های شخصی شما هم در این ابزار کاربردی پیش‌بینی شده است.

ابزار SwiftKey

همه آنهایی که از گوشی اندرویدی استفاده می‌کنند به خوبی می‌دانند که SwiftKey ابزار جدیدی نیست. اما نسخه به‌روز شده آن از 9 زبان جدید هم پشتیبانی می‌کند و قابلیت‌های خود را با ظاهر جدید ارایه می‌دهد. این ابزار یکی از بهترین و کاربردی‌ترین صفحه‌کلیدهای مخصوص اندروید محسوب می‌شود.

ابزار Bundle

این یک ابزار جدید برای اندروید محسوب می‌شود که به شما امکان می‌دهد تمام عکس‌های خود را در بسته‌های جداگانه ساماندهی کنید و بتوانید به صورت اختصاصی یا گروهی آنها را به اشتراک بگذارید. این ابزار کاربردی برای افرادی که در گروه‌های اینترنتی فعالیت می‌کنند کاربردهای زیادی دارد.

ابزار Office Lens

ابزار Office Lens که این ماه عرضه شد، کاربردهای فراوانی را ارایه می‌دهد. زمانی که شما یک برگه یا نسخه را اسکن می‌کنید، تصاویر نهایی می‌تواند به کمک این ابزار به فایل Word، اسلایدهای PowerPoint یا نسخه قابل اشتراک PDF تبدیل شود. کارت‌های ویزیت اسکن شده می‌توانند به کمک این ابزار در سرویس OneNote مایکروسافت مورد استفاده قرار گیرند.

ابزار Twitch

این ابزار برای عموم افراد کاربری ندارد. اما اگر علاقمند به بازی‌های ویدیویی باشید، می‌توانید مزایای آن را در اختیار بگیرید. نسخه به‌روز شده این ابزار کاربردی به شما امکان می‌دهد در جریان آخرین بازی‌های ویدیویی عرضه شده قرار بگیرید و به راحتی بتوانید آنها را بارگذاری کنید.

ابزار Lenka

به صورت همزمان برای iOS هم عرضه شده است و به عنوان یک ابزار کاربردی عکاسی سیاه و سفید شناخته می‌شود. این ابزار کاربردی بهترین زاویه برای عکسبرداری از مناظر را ارایه می‌دهد و به شما کمک می‌کند عکس‌های تک‌رنگ را در بهترین شکل با بالاترین کیفیت تهیه کنید.


​​