باندپهن

مدیرعامل شرکت مخابرات اصفهان: مشکل آنتن‌دهی تلفن همراه در نقاط کور اصفهان برطرف می‌شود

مدیرعامل شرکت مخابرات استان اصفهان گفت: با شناسایی ۲۴ نقطه کور شهر اصفهان، رفع مشکل آنتن‌دهی تلفن همراه در نقاط کور شهر در دستور کار قرار گرفته و اجرایی می‌شود.
 
 
حسین کشایی در گفت‌وگو با تسنیم در اصفهان با اشاره به ارسال برخی پیامک‌های تبلیغاتی برای مشترکان همراه اول در سطح استان اظهار داشت: شرکت‌های مخابرات استان‌ها بخشی از امور فنی و مشترکان را انجام می‌دهند و به معنایی استان‌ها مانند پیمانکاری برای همراه اول اقدام می‌کنند و در رابطه با مشکلات پیام کوتاه و بازاریابی مدیران اصلی همراه اول پاسخگو هستند.
وی با بیان اینکه افزایش ارسال پیامک‌های تبلیغاتی مشکلاتی را برای مردم به وجود آورده، بیان کرد: مشترکان باید تا پایان پیامک‌های تبلیغاتی را بخوانند. زیرا در ابتدای پیام یک جمله مهیج گذاشته و در آخر آن نوشته که مثلا هر پیامک 200 تومان است و فرد با فعال کردن آن می‌بیند که از حسابش کسر می‌شود.
مدیرعامل شرکت مخابرات استان اصفهان خاطرنشان کرد: برای غیرفعال کردن این پیامک‌های انبوه مشترکان می‌توانند عدد یک را به شماره 8999 بفرستند و این باعث خواهد شد تا کلیه پیام‌های انبوه اعم از تبلیغاتی و غیر تبلیغاتی قطع شود.
وی با اشاره به ورود استاندار به مسئله نقاط کور مخابرات اصفهان در اواخر سال گذشته، اظهار داشت: در کنار توجه استاندار اصفهان و همکاری‌های اخیر شهرداری اصفهان، مشکلات رو به رفع شدن بوده و مشخصا 24 نقطه کور آنتن دهی را شناسایی کردیم و از این تعداد تا کنون حدود 8 نقطه رفع مشکل شده است.
کشایی افزود: امید می‌رود با همکاری‌های مردم ظرف 2 ماه آینده دیگر نقاط کور را برطرف کنیم و شهر اصفهان را پوشش کامل دهیم.

​​