فناوری اطلاعات

واعظیان از مرکز IT و رسانه‌های دیجیتال وزارت ارشاد رفت

IMG_3210.jpg
 
با معارفه رئیس گروه توسعه و ترویج فناوری اطلاعات و رابط روابط عمومی، مراسم تودیع مدیر روابط عمومی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال برگزار شد.
 
به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) از روابط عمومی این مرکز، صبح روز گذشته مراسم تودیع مدیر روابط عمومی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال و معارفه رییس گروه توسعه و ترویج فناوری اطلاعات و رابط روابط عمومی با حضور بابک دربیکی؛ مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و موسویان؛ رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال و مدیران این مرکز برگزار شد.
 
مشاور وزیر با اشاره به پیاده سازی ساختاری یکپارچه برای روابط عمومی های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد: مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد وظیفه خود می‌داند تا ارتباط بین معاونت ها و سازمان های وزارت متبوع را بیش از پیش ایجاد کند.
 
در ادامه این مراسم رییس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال ضمن تشکر از زحمات واعظیان در طول دوره تصدی مسئولیتش گفت: حضور چنین نیروی آگاه و کار آشنا در پیشبرد اهداف آتی مرکز می تواند بسیار موثر باشد و از وجود ایشان به عنوان مشاور استفاده خواهیم کرد.
 
همچنین جواد موحد به سمت رئیس گروه توسعه و ترویج فناوری اطلاعات و رابط روابط عمومی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال منصوب شد.
 
شایان ذکر است در پایان این مراسم با اهدای حکم انتصاب به جواد موحد و لوح تقدیر به واعظیان، از تلاش های دوره مدیریت وی تشکر و قدردانی شد.

​​