تلفن همراه

احتمال معرفی پیش از موعد گلکسی نوت 5 وجود دارد

منبع: زومیت
گلکسی نوت 5 جدیدترین نسخه از سری محبوب نوت سامسونگ خواهد بود که طی ماه‌های آینده معرفی می‌شود، ولی هنوز هم در مورد تاریخ دقیق معرفی این فبلت اختلاف نظرهایی وجود دارد. به تازگی اخباری منتشر شده که برخلاف ادعاهای مدیر عامل سامسونگ، معرفی پیش از موعد گلکسی نوت 5 را تایید می‌کند.
 
ماه پیش شایعاتی در محافل خبری منتشر شد که حاکی از معرفی پیش از موعد انتظار گلکسی نوت 5  توسط سامسونگ بود، اما بلافاصله جی کی شین- مدیر بخش موبایل سامسونگ این شایعات را بی‌اساس خواند. به تازگی اخباری منتشر شده که به نظر می‌رسد هنوز هم گلکسی نوت 5 زودتر از نمایشگاه IFA معرفی خواهد شد.
 
نمایشگاه IFA معمولا هفته اول سپتامبر (نیمه شهریور) برگزار می‌شود و گوشی‌های سری نوت سامسونگ در این رویداد معرفی می‌شوند. پیش از این شایع شده بود که گلکسی نوت 5 قرار است در ماه جولای (مرداد ماه) معرفی شود ولی حالا گزارش‌های جدید خبر از معرفی این گوشی هوشمند در ماه آگوست (اوایل شهریور) می‌دهند. 
 
طبق اعلام منابع تایوانی، گلکسی نوت 5 اوایل شهریور معرفی خواهد شد و به گفته‌ی منابع آگاه، علت تصمیم سامسونگ برای معرفی پیش از موعد پرچمدار جدیدش، همزمان نشدن معرفی گلکسی نوت 5 با آیفون 6 اس است. با توجه به این که سال گذشته آیفون 6 و آیفون 6 پلاس بسیار موفق بودند به نظر می‌رسد سامسونگ تصمیم درستی گرفته است. 
 
برخی معتقدند، اگرچه پیش از این جی‌ کی‌ شین معرفی پیش از موعد گلکسی نوت 5 را رد کرده، ولی بسیاری معتقدند هنوز مشخص نیست که چه اتفاقی می‌افتد و شاید نسل بعدی سری گلکسی نوت زودتر از انتظار رونمایی شود. به نظر شما سامسونگ گلکسی نوت 5 را زودتر از موعد معرفی می‌کند یا مواجهه رو در رو با آیفون‌های جدید را می‌پذیرد؟

​​