تلفن همراه

کارمندانی که اخراج می‌شوند 51 درصد کمتر تماس می‌گیرند

اگر شما از کار خود برکنار شوید، نحوه استفاده از گوشی هوشمندتان تغییر می‌کند. عدم رفت‌وآمدهای روزانه یا قرار گرفتن در فضای کاری باعث می‌شود میزان استفاده از گوشی هوشمند کاهش یابد. بیشتر کارمندان در طول روز تماس‌های فراوانی با منزل برقرار می‌کنند که با بیرون آمدن از محل کار تعداد این تماس‌ها کاهش میابد.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، محققان موسسه فناوری ماساچوست در یک بررسی جدید نشان دادند میزان مصرف داده‌های موبایلی با نحوه اشتغال کاربران در ارتباط است و روش‌های ارتباطی افراد زمانی که شغل خود را تغییر می‌دهند،‌ عوض می‌شود.

در این بررسی اروپا به عنوان جامعه آماری برگزیده شد و کارشناسان در پایان دریافتند در ماه‌هایی که هر فرد از محل کار خود اخراج می‌شود، تعداد تماس‌های تلفنی او نسبت به زمانی که هر روز به محل کار خود مراجعه می‌کرد 51 درصد کاهش میابد.

این بررسی همچنین نشان داد تعداد تماس‌های تلفنی فردی که از محل کار خود اخراج شده است نسبت به کاربران معمولی 41 درصد کمتر می‌شود.

همچنین گفته شد فردی که به تازگی اخراج شده است 5 درصد کمتر از قبل با افرادی که در شهر محل کار سابق سکونت دارند تماس می‌گیرد.

علاوه بر این، تعداد آنتن‌های مخابراتی درگیر با ارتباطاتی که هر فرد اخراج شده از کار برقرار می‌کند نسبت به قبل 20 درصد کاهش میابد.


​​