تلفن همراه

آیفون 6 منفجر شد!

منبع: دیجی کالا
iphone-6-and-6-plus.jpg
 
خطر از بیخ گوش یک صاحب هندی آیفون 6 گذشت. یک دستگاه گوشی آیفون 6 در شهر گورگاون هند ناگهان منفجر شد. صاحب آن با خوش شانسی آسیبی ندید زیرا هنگام مکالمه، گوشی‌اش را در حالت بلندگو گذاشته بود.
 
آیفون 6 یک شهروند هندی که تنها به مدت دو روز خریداری شده بود ناگهان منفجر شد. خوشبختانه «کیشان یاداو» گوشی خود را در حالت بلندگو گذاشته بود و آسیبی به او وارد نشد. بر اساس گزارش رسانه‌های هندی، این اولین باری بود که یک آیفون در این کشور منفجر می‌شود.
 
یاداو پنج شنبه‌ی گذشته این آیفون 64 گیگابایتی را به قیمتی معادل 943 دلار آمریکا خریداری کرد. ماجرا از این قرار است که او با خودروی خود برای دیدار با دوستش می‌رفت و در میان راه با او صحبت می‌کرد. ناگهان، دید که جرقه‌هایی از گوشی‌اش بیرون می‌زند. وقتی یاداو موتجه داغی بیش از حد آیفون 6 شد، بلافاصله آن را از خودروی خود بیرون انداخت، به دنبال آن، آیفون 6 همین که به زمین اصابت کرد منفجر شد.
 
 
یاداو پس از خنک شدن گوشی‌اش، آن را به فروشگاهی برد که از آنجا خرید کرده بود و از فروشگاه هم او را به مرکز خدمات پس از فروش اپل فرستادند. در این مرکز به او گفتند که شکایت او را ثبت نخواهند کرد، اما گوشی سوخته را نگاه داشته و صاحب آن را در جریان نظر اپل درباره‌ی این اتفاق خواهند گذاشت. یاداو آنقدر عصبانی شد که به پلیس رفته و یک شکایت‌نامه نوشت. 
 
ماجرای این اتفاق کمی مشکوک به نظر می‌رسد، صاحب آیفون می‌توانست جزییات بیشتری از حادثه ارایه دهد به عنوان مثال این که آیا گوشی خود را در خودرو شارژ می‌کرد یا خیر. تنها چیزی که مشخص است، این است که انفجار گوشی مشمول گارانتی نشد و یاداو آیفون خود را از دست داد.

​​