فناوری اطلاعات

وزیر ارتباطات: اختصاص بخش عمده ای از شبکه ملی اطلاعات به محتوای دینی و قرآنی

منبع: مهر
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: بخش عمده‌ای از شبکه ملی اطلاعات را به محتوای دینی و قرآنی اختصاص خواهیم داد.
همزمان با ایام گرامیداشت لیالی قدر، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از  بیست وسومین دوره نمایشگاه قرآن بازدید کرد و بر استفاده از مفاهیم قرآنی در بخشهایی از محتوای شبکه ملی اطلاعات تاکید کرد.
 
محمود واعظی با اشاره به نقش موثر تببین مفاهیم قرآنی برای نسل جوان و استفاده از ابزارهای نوین ارتباطی و اطلاعاتی افزود: دربخش تولید محتوا درعرصه ICT ،مفاهیم قرآنی منبع غنی برای ایجاد محتوای اسلامی و دینی است. 
 
وزیر ارتباطات با اشاره به تولید آثار فاخر قرآنی در بخش‌های مختلف گفت: بخش عمده‌ای از شبکه ملی اطلاعات را به محتوای دینی و قرآنی اختصاص خواهیم داد.
 
واعظی اظهار امیدواری کرد که در شبکه ملی اطلاعات بخش عمده‌ای را برای محتوای دینی و به ویژه قرآنی تخصیص دهیم تا هم در ایران و هم در سراسر جهان بتوانند از این محتوا به خوبی استفاده کنند.
 
 ​​​​وی با اشاره به آثار فاخر بخش‌های مختلف نمایشگاه بین‌المللی قرآن اظهار کرد: در بخش‌های مختلف به ویژه در رابطه با محتوای فاخر که ارتباط مستقیم به قرآن، تفاسیر، ترجمه‌ها و قصص قرآن پیدا می‌کند کارهای خوبی انجام شده است.
 
 وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ادامه داد: قطعاً برنامه‌ ویژه‌ای برای ایجاد محتوای قرآنی و دینی در شبکه ملی اطلاعات خواهیم داشت.
 
امسال بیست وسومین دوره نمایشگاه قرآن از چهارشنبه ۳ تیرماه آغاز شده و تا پایان ماه مبارک رمضان از ساعت ۱۹ تا ۲۴ در باغ موزه دفاع مقدس میزبان علاقه‌مندان به ساحت قرآن است.

​​