تلفن همراه

واتس‌اپ مخصوص رایانه‌های شخصی به‌روز شد

سرویس ویژه ابزار اجتماعی واتس‌اپ مبتنی بر وب به‌روز شد تا با این اتفاق کاربران بتوانند قابلیت‌های جدید را برای کنترل هرچه بیشتر خدمات ارتباطی خود مورد استفاده قرار دهند.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، در این به‌روزرسانی ابزارهای کنترلی برای گفت‌وگو‌ها، تشکیل گروه‌ و ... مبتنی بر وب ایجاد شده است تا کاربر به صورت کاملا مستقل از دستگاه موبایلی بتواند ارتباطات خود را مدیریت کند.

رابط کاربری واتس‌اپ مبتنی بر وب نخستین بار در ژانویه امسال عرضه شد تا گفت‌وگوهای مبتنی بر این ابزار اجتماعی پیام‌رسان در رایانه‌های شخصی یا لپ‌تاپ‌ها نیز دنبال شود و این نخستین باری است که سرویس مذکور به‌روز می‌شود.

کاربران هم‌اکنون در سرویس مذکور قابلیت‌های بیشتری در اختیار دارند و مبتنی بر مرورگر اینترنتی خود می‌توانند تصویر پروفایل شخصی را تغییر دهند، پیام اصلی مربوط به پروفایل را به‌روز کنند و یک رابط کاربری آسان برای ارتباط با دوستان خود در اختیار داشته باشند.

بخش تنظیمات این ابزار مبتنی بر وب همچنین دسترسی به گزینه‌های کاربردی برای پاک کردن، بایگانی کردن یا ... مربوط به هر یک از گفت‌وگوهای انجام شده را فراهم می‌کند. کاربران همچنین می‌توانند برای هر یک از دوستان خود به صورت مجزا گزینه بی‌صدا، مسدود شدن، ترک کردن گروه یا ... را در اختیار بگیرند.

لازم به ذکر است ابزار ویژه واتس‌اپ مبتنی بر وب یک صفحه‌کلید مجازی را هم ارایه می‌دهد تا کاربران به راحتی بتوانند اتفاقات مورد نظر خود را اعمال کنند.


​​