تلفن همراه

منتظر یک تبلت جدید با ویندوز 10 باشید

منبع: دیجی کالا
براساس اطلاعات منتشر شده، شیائومی قصد دارد در سه ماهه سوم سال 2015 یک تبلت جدید مبتنی بر سیستم‌عامل ویندوز 10 معرفی و عرضه کند.
 
به‌تازگی یکی از تحلیلگران شناخته شده در چین اطلاعات جدیدی در مورد یکی از جدیدترین محصولات شرکت شیائومی منتشر کرده است. براساس این اطلاعات شیائومی قصد دارد در سه ماهه سوم سال 2015 یک تبلت مبتنی بر ویندوز 10 را معرفی و روانه بازار کند.
 
براین اساس احتمالا قرار است این محصول به عنوان جایگزین تبلت Mi Pad (نشان داده شده در تصویر) شیائومی که در ماه مارچ سال گذشته معرفی و عرضه شده بود، محسوب شود. البته لازم به ذکر است که در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد نسخه ویندوز مورد استفاده در این تبلت منتشر نشده است. به این معنی که هنوز مشخص نشده که شیائومی در این تبلت از نسخه اصلی ویندوز 10 استفاده خواهد کرد یا از نسخه موبایل این سیستم‌عامل بهره می‌گیرد.
 
این در حالی است که پیش از این مایکروسافت اعلام کرده بود که  برای محصولاتی با صفحه نمایش بزرگ‌تر از 8 اینچ بهتر است از نسخه اصلی ویندوز 10 بهره گرفته شود. 
 
براساس اخبار منتشر شده قرار است شیائومی این تبلت را همزمان با معرفی نسخه جدیدی از رابط کاربری MIUI در تاریخ 16 آگوست (25 مرداد امسال) رونمایی کند. لازم به ذکر است که هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد این تبلت از سوی شیائومی منتشر نشده و این شرکت هیچ‌یک از اطلاعات منتشر شده در مورد این محصول را تایید نکرده است. 

​​