بازار سرمایه

مدیرکل زیرساخت ایلام خبر داد: احتمال محدود سازی پهنای باند مخابرات ایلام به دلیل بدهی از فردا

ایلام - ایرنا - مدیرکل زیرساخت و فناوری اطلاعات استان ایلام گفت: با توجه به بدهی شرکت مخابرات به شرکت زیرساخت، احتمال محدودیت در پهنای باند اینترنت مشترکان این استان وجود دارد.
 
رضا حسن بیگی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: شرکت زیر ساخت تامین کننده اینترنت در استان است و اینترنت با تعرفه 70 درصد (30 درصد تخفیف) را به شرکت مخابرات می دهد تا از این طریق در اختیار مشترکان قرار گیرد.
 
وی افزود: در این خصوص شرکت زیر ساخت به علت عدم پرداخت طلب خود از شرکت مخابرات، تصمیم گرفته محدودیت خدمات اینترنتی قطع 50 درصدی را از روز یکشنبه 11 مرداد اجرا کند.
مدیرکل زیرساخت و فناوری اطلاعات استان ایلام تاکید کرد: این محدودیت اینترنتی فقط مربوط به مشترکان شرکت مخابرات است و دیگر شرکت های ارایه دهنده اینترنت در این استان از جمله های وب، مبین نت، ایرانسل، فیبر نوری مشمول این قطعی نمی شوند.
 
حسن بیگی یادآور شد: در صورت اجرای این محدویت اینترنتی قطعا مشکلاتی برای مشترکانی که خدمات اینترنت خود را از شرکت مخابرات می گیرند بوجود می آید بنابراین امیدواریم شرکت مخابرات هر چه زودتر نسبت به پرداخت بدهی خود به شرکت زیرساخت اقدام کند.
 
به گزارش ایرنا، شرکت ارتباطات زیرساخت روز پنجشنبه گذشته اعلام کرد بدنبال بی توجهی شرکت مخابرات ایران به تعیین تکلیف بدهی های خود و با وجود هشدارهای پیاپی شرکت ارتباطات زیرساخت، شبکه اینترنت 9 استان کشور از جمله ایلام را از روز یکشنبه 11 مرداد قطع می کند.
 

​​