تلفن همراه

طبقه هفتم پاساژ علاالدین بزودی تخریب می شود

alaedin.jpg
عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به صدور رای دیوان عدالت اداری در خصوص طبقه هفتم پاساژ علاالدین گفت: براساس رای صادره، طبقه هفتم این پاساژ بزودی تخریب می شود.
 
ابوالفضل قناعتی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این حکم براساس دادخواستی که مالک پاساژ علاالدین از دیوان عدالت اداری داشت، صادر شده است.
 
وی یادآور شد: کمیسیون ماده 100 نیز سال گذشته رای تخریب طبقه هفتم پاساژ علاالدین که به صورت غیرمجاز ساخته شده، را صادر کرده بود.
 
قناعتی گفت: پس از اجرای این حکم از سوی شهرداری مالک پاساژ شکایتی را در دیوان عدالت اداری مطرح و دیوان نیز پس از بررسی کارشناسی موضوع، رای کمیسیون ماده 100 مبنی بر تخریب طبقه هفتم پاساژ علاالدین را تایید کرد.
 
عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر تهران افزود: بر این اساس شهرداری منطقه باید با رعایت اصول و ضوابط تخریب، طبقه هفتم پاساژ علاالدین را تخریب کند.
 
وی تصریح کرد: سازه پاساژ علا الدین برای شش طبقه طراحی شده و می تواند فعالیت خود را در این شش طبقه ادامه دهد.
 
قناعتی در پایان تاکید کرد: شهرداری تهران ظرف یک ماه آینده رای صادره مبنی بر تخریب طبقه هفتم پاساژ علاالدین را اجرا می کند.
 
براساس رای کمیسیون ماده 100 ، طبقات هفتم و منفی سه پاساژ علاالدین به دلیل ساخت و تغییر کاربری غیرمجاز می بایست تخریب شود.
 
مجتمع تجاری علاالدین یکی از بزرگترین مراکز عرضه گوشی تلفن همراه و لوازم جانبی در مرکز شهر تهران است که در مجموع دارای حدود یک هزار و 100 باب مغازه می باشد.

​​