تلفن همراه

اجرای همه ابزارهای اندرویدی روی ویندوز 10 ممکن شد

اندروید که محبوب‌ترین سیستم‌عامل موبایلی در جهان محسوب می‌شود، ابزارهای کاربردی فراوانی را در اختیار گرفته است. ولی مراکز خبری هم‌اکنون اعلام کردند که تمام کاربران جهانی به سادگی می‌توانند ابزارهای اندرویدی را روی لپ‌تاپ‌ها، دسکتاپ‌ها، تبلت‌ها و دیگر انواع رایانه‌های مبتنی بر ویندوز 10 اجرا کنند.

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، این کار به کمک AMIDuOS به راحتی انجام می‌شود. شما این ابزار را بارگذاری و نصب می‌کنید و سپس به راحتی می‌توانید ابزارهای اندرویدی را روی رایانه مبتنی بر ویندوز 10 در اختیار بگیرید.

باید توجه داشته باشید همه آنچه که می‌بایست برای اجرای ابزارهای اندرویدی روی ویندوز 10 انجام دهید به این مرحله ختم می‌شود و نیاز به هیچ گونه تنظیم خاص، سازگاری سخت‌افزاری یا ... ندارید.

این ابزار کاربردی امکان اجرای 100 درصد ابزارهای اندرویدی روی سیستم عامل ویندوز 10 را فراهم می‌کند و حتی صاحبان رایانه‌های شخصی مبتنی بر ویندوز 7 و 8.1 هم می‌توانند این قابلیت را در اختیار بگیرند.

فناوری مجازی‌سازی ابزار کاربردی AMIDuOS یک راهکار ویژه برای بوت دوگانه سیستم ارایه می‌دهد. این اتفاق به کاربران امکان می‌دهد بین اندروید و ویندوز ابزارهایی که نیاز دارند را به راحتی انتخاب و اجرا کنند.

کاربران همچنین می‌توانند شرتکات مربوط به ابزارهای اندرویدی را در منوی استارت ویندوز قرار دهند و به راحتی به آنها دسترسی داشته باشند.


​​