تلفن همراه

راهی برای افزایش سرعت گوشی

منبع: دنیای اقتصاد
هر دستگاه دیجیتالی بعد از گذشت چند سال از فعالیت، دیگر سرعت اولیه خود را ندارد. گوشی‌های هوشمند هم از این قاعده مستثنی نیستند.
 
حتما برای شما هم پیش آمده که گوشی هوشمندتان دچار هنگ و کندی در انجام دستورات شما شود. در چنین شرایطی تنها راهی که دارید تغییر گوشی نیست بلکه می‌توانید با چند تغییر و سروسامان دادن به فایل‌های پراکنده سرعت گوشی خود را بالا ببرید. قطعا کم کردن فایل‌های اضافی روی گوشی باعث می‌شود این دستگاه دیجیتالی کمی نفس بکشد و بتواند مانند گذشته سرعت بهتری داشته باشد. 
 
برای سرو سامان دادن به گوشی خود می‌توانید از اپلیکیشن DU Speed Booster کمک بگیرید. این اپلیکیشن به افزایش سرعت تلفن‌هوشمند شما کمک بزرگی می‌‌کند. کار این اپلیکیشن پیدا کردن فایل‌های اضافی روی گوشی شما است که شاید از وجود آنها حتی خبر هم ندارید. همچنین DU Speed Booster اپلیکیشن‌های سنگینی را که در پس‌زمینه گوشی شما بدون استفاده باز مانده است می‌بندد. 
 
افزایش سرعت بازی‌ها، افزایش سرعت سی‌پی‌یو و مدیریت اپلیکیشن‌های نصب شده و دیگر فایل‌های روی گوشی از دیگر قابلیت‌های این اپلیکیشن است.  این اپلیکیشن دارای بخشی به نام Scheduled Booster است که به کمک این بخش می‌توانید به اپ یک برنامه زمانی بدهید تا به‌صورت خودکار اپ‌های فعال در پس‌زمینه گوشی را ببندد. این اپلیکیشن همچنین برای محافظت امنیتی از گوشی شما یک آنتی‌ویروس رایگان نیز در اختیارتان می‌گذارد. تست پینگ و سرعت اینترنت نیز از دیگر امکانات جانبی DU Speed Booster است.  این اپلیکیشن به‌صورت رایگان در اختیار کاربران سیستم عامل اندروید قرار گرفته است. برای دریافت آن به سایت کافه‌بازار سر بزنید.

​​