تلفن همراه

سونی تبلیغات Xperia Z5 را منتشر کرد

شرکت سونی برای نمایشگاه امسال IFA که در شهر برلین برگزار می‌شود خود را آماده می‌کند و از هم‌اکنون آگهی‌های تبلیغاتی مرتبط را روی صفحه اختصاصی خود در شبکه اجتماعی توئیتر منتشر کرده است.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، در این تبلیغات سیستم جدید اتوفوکوس دوگانه سونی معرفی شده است که احتمال می‌رود در پرچمدار بعدی این شرکت یعنی Xperia Z5 معرفی شود. سونی در این آگهی‌ تبلیغاتی تصویری از یک کاربر منتشر کرده است که در حال عکاسی با یک گوشی هوشمند است که البته گوشی چندان واضح نیست.

این شرکت ژاپنی در توئیت دیگری نوشت «فوکوس قوی‌تر» مهم‌ترین نکته‌ای است که از سوی آنها در نمایشگاه IFA امسال معرفی می‌شود و برای قابلیت اتوفوکوس هم کنتراست بالاتر در نظر گرفته شده است.

سونی هم‌اکنون این مکانیسم جدید را در گوشی هوشمند Xperia M5 ارایه کرده است و به همین خاطر دور از ذهن به‌نظر نمی‌رسد فناوری مذکور در پرچمدار بعدی این شرکت مورد استفاده قرار بگیرد.

منابع آگاه هم‌اکنون اعلام کردند که سونی به صورت همزمان در حال تکمیل دو گوشی هوشمند Xperia Z5 و Xperia Z5 Compact است و به زودی آنها را معرفی می‌کند.


​​