تلفن همراه

شبی که برج میلاد میزبان علاقه‌مندان بهNote5 و S6 edge+بود/ رونمایی سامسونگ از Note5 و S6 edge+با تکنولوژی، موسیقی و سرگرمی

مراسم رونمایی عمومی از پرچم‌داران جدید سامسونگ،Galaxy Note5 و Galaxy S6 edge+،با حضور میهمانانی از سفارت کره جنوبیدر ایران، جمعی از نمایندگان این شرکت و هواداران این گوشی‌های هوشمند که در وب‌سایتسامسونگ برای حضور در این مراسم نام‌نویسی کرده بودند، در سالن اصلی مرکز همایش‌های برج میلاد تهران برگزار شد.
 
در این مراسم که بعدازظهر روز یکشنبه هشتم شهریور برگزار شد، دوک پارک مدیرعامل دفتر کره سامسونگ در ایران، به بیان گوشه‌ای از موفقیت‌های این شرکت در سطح جهان پرداخت و پس از آن علی جعفریه، مدیر ارشد بخش موبایل شرکت سامسونگ در ایران،با اشاره به اصل اساسی سامسونگ برای گوش سپردن به بازار، دو گوشی Galaxy Note5 و Galaxy S6 edge+ را معرفی کرد. این برنامه با معرفی امکانات و ویژگی‌های دو پرچم‌دار جدید توسطعاطفه پورصدراله، مدیر بازاریابی و علیرضا کدخدایی، مدیر محصول موبایل شرکت سامسونگ،‌ ادامه یافت و بعد از آنامید زندگانی، مجری و بازیگر سینما و تلویزیون، اجرای مراسم را به عهده گرفت.
 
امید زندگانی با اشاره به استقبال عموم مردم از گوشی‌های هوشمند،گفت: «این روزها خانواده‌ها با موبایل‌هایشانزندگی می‌کنند و یک خانواده سه نفری با گوشی، درواقع شش نفر است.» او با اشاره به اینکه ارتباط با تلفن‌های هوشمند دو سویه شده و افراد بخش‌ مهمی از زندگی خود را با گوشی هوشمند خود می‌گذرانند یا به کمک آن لحظاتشان را ثبت می‌کنند، از حاضران در مراسم دعوت کرد تا قبل از کنار رفتن پرده‌های سالن و مشاهده یک اتفاق غیرمنتظره، در مسابقه اینترنتی سامسونگ شرکت کنند.
 
با کنار رفتن پرده‌ها، حضارنه تنها شاهد یک اتفاق غیرمنتظره بودند،بلکهآنرا به گوش شنیدند. جایی کهگروه موسیقی «دنگ‌شو» با اجرای موسیقی زنده، انرژی تازه‌ای به سالن بخشید. اعضای این گروه پس از اجرای موسیقی‌شان که با استقبال خوبی هم از جانب حضار روبرو شد،به خانواده بزرگ سامسونگ‌، بابت ورود پرچم‌داران جدیدشان تبریک گفتند وبا ثبت عکس سلفی یادگاری با حضار در سالن، به کار خود پایان دادند.
 
پس از پایان این مراسم و پذیرایی، حاضران در سالن، به سمت محوطه تجربه محصول راهنمایی شدند تا از نزدیک با امکانات و ویژگی‌های این دو پرچم‌دار جدید آشنا شوند. علاوه بر بخش تجربه محصول، بخشهای سرگرم کننده ای نظیر مسابقه طراحی با قلم Note5و بازی براساس ویژگیهای محصولات جدید همراه با موسیقی زنده در محوطه نیز برپا بود.
 

​​