تلفن همراه

سرعت موبایل‌‏هایتان را افزایش دهید

منبع: دنیای اقتصاد
اگر جزو افرادی هستید که اسمارت‌فون‌هایشان به‌دلیل نصب برنامه‌های زیاد کند است، توصیه می‌شود این برنامه را برای افزایش سرعت اسمارت‌فون‏هایتان نصب کنید.
 
برخی از اپلیکیشن‌ها جنبه آموزشی، تفریحی، سرگرمی داشته و برخی دیگر نیز از اطلاعات و داده‌های کاربرانشان محافظت می‌کنند. کاربران با توجه به نیاز یا سلایق و علایق خود اقدام به نصب برنامه‌هایی روی اسمارت فون یا تبلت‌ها می‌کنند که می‌تواند به‌دلیل تعداد زیاد آنها، کندی اسمارت فون یا تبلت را به دنبال داشته باشد.
 
کندی و همین‌طور باز نشدن سریع برنامه‌ها یکی از مشکلاتی است که کاربران اسمارت فون‌هایی با پلت‌فرم اندروید با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. در این مواقع، کاربران معمولا به ریست فکتوری اسمارت فون‌ها رو می‌آورند تا بتوانند از کندی دائمی اسمارت‌فون‌هایشان رهایی یابند. اما ریست کردن می‌تواند با پاک یا حذف شدن اطلاعات اسمارت فون‌ها همراه باشد به همین دلیل روش محبوبی محسوب نمی‌شود. در نتیجه، کاربران برای رفع کندی به خاموش و روشن کردن اسمارت‌فون‌هایشان می‌پردازند تا بتوانند از کندی گجت‌هایشان بکاهند. یکی از اپلیکیشن‌هایی که می‌تواند در چنین مواقعی سودمند باشد، برنامه Fast Reboot است.
 
اگر جزو افرادی هستید که با کندی دائمی اسمارت فون یا تبلت‌های خود دست و پنجه نرم می‌کنند، توصیه می‌شود تا برنامه Fast Reboot را روی اسمارت فون خود نصب کنید. این برنامه از پلت‌فرم‌های اندروید پشتیبانی کرده و به نوعی ریبوت یا راه‌اندازی مجدد اسمارت فون را بدون خاموش شدن گوشی انجام می‌دهد تا اسمارت فون از کندی خود فاصله بگیرد. این برنامه به رفع مشکل کندی بدون نیاز به خاموش و روشن کردن اسمارت فون‌ها می‌پردازد. اپلیکیشن Fast Reboot به صورت یک ویجت عمل کرده و کاربران با کلیک روی ویجت مربوطه به تمامی بخش‌های اسمارت‌فون‌ها دسترسی خواهند داشت. تمام بخش‌ها و برنامه‌هایی که باز مانده‌اند را به‌صورت خودکار بسته و پس از رفع کندی دوباره برنامه‌ها را باز می‌کند. چنین عملکردی در برنامه Fast Reboot به کاربرانش اجازه می‌دهد تا بر کندی اسمارت‌فون‌هایشان فائق آیند.

​​