تلفن همراه

رویداد خبری LG در تاریخ ۹ مهر ماه برگزار می شود؛ آیا شاهد پرچمداری دیگر خواهیم بود؟

منبع: دیجیاتو
شب گذشته شاهد تعیین شدن زمان برگزاری رویداد مایکروسافت برای رونمایی از محصولات جدیدش در ۱۴ مهر بودیم و اکنون کمپانی ال جی نیز خبر می دهد که قصد دارد در روز ۹ مهر ماه – اول اکتبر، یک کنفرانس خبری را در شهر نیویورک برگزار نماید.
 
شرکت مورد بحث به جز مکان مراسم، هیچ اشاره ای به جزئیات نکرده اما گفته می شود که به احتمال زیاد، ال جی قصد دارد در این تاریخ از تلفن هوشمند V10 که قبلا در پایگاه داده TENAA رویت شده بود پرده بردارد.
 
شرکت کره ای اخیرا موبایل های خود را با طراحی نوینی به بازار عرضه کرده که تلفن هوشمند «جی فلکس» با بدنه قابل انعطاف، یکی از آنها به شمار می رود. ال جی چند ماه پیش پرچمدار سال ۲۰۱۵ خود موسوم به G4 را روانه بازارها کرد که نتوانست از استقبال مناسبی رو به رو گردد و بر همین اساس، گفته می شود که این شرکت در مراسم یاد شده، احتمالا از موبایلی دیگر به عنوان برگ برنده بهره خواهد گرفت تا توجهات را یک بار دیگر به سوی برند خود جلب نماید.
 
در ماه های اخیر نیاز کاربران به خرید تلفن های هوشمند گران قیمت کاهش پیدا کرده و به همین علت، با کاهش سود سامسونگ، رسیدن ال جی به نقطه سر به سر (سود بسیار اندک به ازای فروش هر موبایل) و زیان های بالای HTC رو به رو بوده ایم.
 
مشخصات غیر رسمی که تا کنون از این موبایل فاش شده اند، به شکل کامل شما را به یاد سخت افزار به کار گرفته شده در G4 خواهند انداخت؛ اسنپدراگون ۸۰۸، سه گیگابایت رم، نمایشگر ۲K اما با اندازه ۵.۷ اینچ. گفته می شود تنها نکته متمایز کنده این موبایل، استفاده آن از یک نمایشگر دوم است.
 
البته قرار نیست این نمایشگر در بخش پشتی موبایل جای گیرد؛ گویا در بخش جلو و بالای تلفن همراه، در کنار سنسورها و زیر اسپیکر صدا، شاهد یک نمایشگر دیگر خواهیم بود که عملکردی مجزا از صفحه نمایش اصلی خواهد داشت؛ باید چند روزی منتظر ماند و دید سرنوشت این ایده چه خواهد بود.

​​