تلفن همراه

انتشار اطلاعات تازه ای از تلفن هوشمند شیائومی Mi 4c

منبع: دیجیاتو
آقای Lin Bin، نماینده و یکی از موسسین شیائومی اخیرا در خصوص تلفن هوشمند Mi 4c موارد مختلفی را بیان کرده است. وی اظهار داشته که این تلفن همراه، در تاریخ ۲۲ سپتامبر – سه شنبه ۳۱ شهریور ماه رونمایی خواهد شد. نکته جالب اما از جایی آغاز می گردد که شیائومی قصد دارد ۱۰۰ هزار نسخه از این تلفن هوشمند را به تولید برساند.
 
     
 
Mi 4c در سه نسخه تولید خواهد شد؛ نمونه اول دارای ۱۶ گیگابایت حافظه داخلی و ۲ گیگابایت حافظه رم است. نمونه دوم و سوم دارای ۳ گیگابایت حافظه رم، ۳۲ و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی هستند.
 
در خصوص قیمت این موبایل، صرفا به مدل ۳۲ گیگابایتی به همراه ۳ گیگابایت رم اشاره شده است که کاربران برای دریافت آن، باید بهایی برابر با ۲۳۵ دلار را پرداخت نمایند. نمونه های مختلف تلفن هوشمند مورد بحث از USB Type-C بهره می برند و آقای Bin اظهار داشته که شاید کاربران بسیاری از این موضوع رضایت نداشته باشند چرا که هنوز این پورت آنطور که باید و شاید فراگیر نشده و در ابتدای راه خود قرار دارد.
 
این مسئول شیائومی خبر می دهد که کاربران اما می توانند در این موبایل هم از پورت USB-C بهره برند و هم از نمونه های قدیمی تر MicroUSB. وی می گوید که یک کابل MicroUSB به همراه آداپتور USB-C در جعبه تلفن هوشمند مورد اشاره موجود خواهند بود. به نظر می رسد که این تلفن هوشمند، آخرین موبایل شرکت چینی پیش از عرضه Mi 5 باشد؛ اسمارت فونی که گفته می شود یکی از اولین هاست که به اسنپدراگون ۸۲۰ مجهز می شود.

​​