فناوری اطلاعات

3 ماه هاست رایگان، پیشنهاد ویژه مبین‌نت برای نمایشگاه مطبوعات

شرکت ارتباطات مبین‌نت «اپراتور برتر سال 93 به انتخاب وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات» در بیست‌و یکمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها در کنار وب‌سایت خبری 55آنلاین، با یک پیشنهاد ویژه و استثنایی برای اهالی رسانه حضور خواهد داشت.
 
مبین‌نت با در اختیار داشتن 20 گیگابیت بر ثانیه پهنای باند اختصاصی سراسری، خدمات دیتاسنتر اینترنتی مجهز و مطابق با تکنولوژی‌های روز دنیا را ویژه شرکت‌ها و سازمان‌ها ارایه می‌کند. بنابراین اگر از فعالان مطبوعات هستید، اگر رتبه سایت شما کم‌تر از یک‌هزار است و یا ترافیک ماهانه‌ای بیشتر از 500 گیگابایت دارید، می‌توانید درصورت خرید یک ساله، از طرح سازمانی سرور اختصاصی مجازی (VPS) مبین‌نت به مدت سه ماه به‌صورت کاملاً رایگان بهره‌مند شوید.
 
علاوه بر این وب‌سایت‌های خبری با رتبه کم‌تر از 500 و ترافیک ماهانه بیش‌تر از 1000 گیگابایت در ماه نیز می‌توانند VPS مبین‌نت را با شرایط کاملاً سفارشی و اختصاصی مورد نظر خود به مدت سه ماه به‌صورت رایگان دریافت نمایند.
برای دریافت اطلاعات بیش‌تر و یا بهره‌مندی از این شرایط ویژه و استثنایی می‌توانید مشخصات خود را به ایمیل host@mobinnet.net  ارسال نمایید تا کارشناسان مبین‌نت با شما تماس بگیرند.
 
لازم به یادآوری است بیست‌و یکمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها از روز 16 آبان تا 23 آبان ماه در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.

​​