فناوری اطلاعات

سازمان نصر کشور برگزار کننده الکامپ سال آینده است

منبع: سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور
برگزاری نمایشگاه الکامپ سال آینده نیز بر عهده سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور است.
باقر بحری سخنگوی کمیته اجرایی نمایشگاه الکامپ بیست و یکم با اعلام این خبر در نشست هم اندیشی رسانه های تخصصی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، گفت: به دنبال مذاکرات انجام شده، سال آینده سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور به طور رسمی برگزار کننده نمایشگاه الکامپ بیست و دوم خواهد بود.
 
او با بیان اینکه تمام تلاشمان را به کار می گیریم تا امسال نمایشگاهی مطابق با استانداردها برگزار کنیم، افزود: برگزاری نمایشگاهی با وسعت الکامپ نیازمند زیرساخت ها و شرایط ویژه ای است. سازمان نظام صنفی رایانه ای به عنوان برگزار کننده نمایشگاه الکامپ بیست و یکم تلاش می کند نمایشگاهی با کیفیت و نزدیک به استانداردها برگزار کند. هرچند معتقد هستیم تمام شرایط و زیرساخت های لازم مهیا نیست.
سخنگوی کمیته اجرایی الکامپ با تاکید بر اینکه نمایشگاه امسال مقدمه ای است برای برگزاری نمایشگاه سال آینده، افزود: برای الکامپ بیست و دوم یک سال فرصت برنامه ریزی داریم و به طور قطع نمایشگاهی با کیفیت، ارزنده و شایسته صنف خواهیم داشت.  
 
اضافه شدن سالن های 7 و 27 به ظرفیت الکامپ
بحری از اضافه شدن سالن های 7 و 27 طی مذاکرات انجام شده و همراهی نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و نوآوری و فن بازار خبر داد و افزود: در پیش ثبت نام نمایشگاه الکامپ بالغ بر 40 هزار متر تقاضا به ثبت رسیده است که این میزان استقبال سازمان نظام صنفی رایانه ای را مجاب کرد تا با نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و نوآوری و فن بازار که همزمان با الکامپ برگزار می شود وارد مذاکره شویم و نتیجه آن اضافه شدن دو سالن 7 و 27 به ظرفیت نمایشگاه الکامپ بود.
 
انتشار لیست شرکت کنندگان الکامپ بیست و یک
بحری با اشاره به انتشار لیست شرکت کنندگان و پلان نمایشگاهی در وب سایت الکامپ به ارائه گزارشی از آخرین وضعیت ثبت نامی ها پرداخت و گفت: تمامی مراحل پیش ثبت نام و جانمایی با نظارت سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور و به طور مشخص اعضای کمیته اجرایی الکامپ با شفافیت برگزار شد. در حال حاضر نیز آخرین وضعیت ثبت نامی ها در پلان نمایشگاهی که در سایت نمایشگاه الکامپ بارگذاری و منتشر شده است. 
 

​​