فناوری اطلاعات

دانلود اینترنت پرسرعت مخابرات محدود شد

منبع: مهر
شرکت مخابرات استان تهران نرخ جدید مصرف اینترنت پرسرعت شبانه مشترکان را اعلام کرد که در این جدول تعرفه ای، برخلاف گذشته، برای مصرف دانلود، محدودیت ترافیکی درنظر گرفته شده است.
شرکت مخابرات استان تهران اعلام کرد: تمامی مشترکانی که قبل از تاریخ ۱۰ مهرماه سال جاری در کمپین شگفت انگیز این شرکت ثبت نام کرده اند از زمان شروع قرارداد به مدت یک سال می توانند از دانلود شبانه رایگان (از ساعت ۱ تا ۷ بامداد) استفاده کنند.
 
کامران کاظمی، معاون تجاری شرکت مخابرات استان تهران هدف از اجرای این طرح را کسب رضایت مشترکان با افزایش ۲ تا ۴ برابری سرعت سرویس بدون افزایش تعرفه مربوطه طبق ترافیک ماهانه تعیین شده اعلام کرد و گفت: چنانچه بر روی قبوض کارکرد آن دسته از مشترکان این کمپین، هزینه دانلود شبانه محاسبه شده باشد اصلاحات بر روی قبوض سیکل بعدی انجام می شود.
 
براساس اعلام مخابرات تهران، مشترکانی که بعد از تاریخ ۱۰ مهرماه در این کمپین ثبت نام کرده اند سقف دانلود رایگان شبانه، همراه با محدودیت در نظر گرفته شده است.
 
پهنای باند ترافیک ماهانه دانلود شبانه رایگان
 
 
 
 
در این جدول برخلاف گذشته که دانلود شبانه رایگان برای کاربران نامحدود بود، کاربران بسته به سرویس انتخابی خود برای سرعتهای ۵۱۲ کیلوبیت و ۱ مگابیت و ۲ مگابیت دارای محدودیت دانلود از ۵ تا ۱۵ گیگابایت ترافیک ماهیانه شده اند.

​​