فناوری اطلاعات

انتقام اینترنتی خواستگار ناکام

منبع: پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا
رئيس پليس فتا يزد از دستگيري فردي که اقدام به انتشار تصاوير خصوصي يکي از شهروندان، تهديد خانواده و هتک حرمت کرده بود خبر داد. 
 
 
سرهنگ "حسين رضايي" بيان کرد: چندي پيش بود که فردي با در دست داشتن مرجوعه قضايي مبني بر شکايت از يک فرد جوان به دليل انتشار تصاوير خصوصي فرزندش، هتک حرمت و تهديد به قتل، به پليس فتا مراجعه کرد.
 
رضايي ادامه داد: شاکي اين پرونده با مراجعه به پليس فتا گفت: "مدتيست فردي که قبلا خواستگار دخترم بوده و به او جواب منفي داديم با ايجاد مزاحمت تلفني، فحاشي، هتک حرمت و حالا هم با انتشار تصاوير فرزندم و تهديد به قتل، امنيت و آرامش را از خانواده ما سلب کرده است".
 
سرهنگ رضايي ضمن اشاره به انجام کار فني و اطلاعاتي، افزود: ماموران پليس فتا، تحقيقات لازم را آغاز و پس از شناسايي متهم، به منزل وي مراجعه کرده که متوجه شدند از محل متواري شده است.
وي ادامه داد: کارآگاهان پليس با تلاش شبانه روزي و انجام تحقيقات گسترده در نهايت، توانستند متهم را که چندين مخفيگاه عوض کرده بود دستگير کنند.
 
رئيس پليس فتا استان يزد بيان کرد: متهم در بازجويي هاي اداره پليس به تهديد، مزاحمت تلفني، فحاشي، انتشار تصاوير خصوصي به علت پاسخ منفي اين خانواده به خواستگارياش، اعتراف کرد و با دستور مقام قضايي روانه زندان شد.
 

​​