اپراتورها

سازمان لیگ فوتبال ایران: ایرانسل تنها مجری انحصاری خدمات ارزش افزوده لیگ 94-95 است

 
 
سامانه ۸۰۱۰ شرکت ایرانسل در فصل ۹۵-۹۴ به عنوان تنها مجری انحصاری خدمات ارزش افزوده سازمان لیگ فوتبال ایران فعالیت خود را با این سازمان ادامه می‏دهد.
 
به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران ،سامانه 8010  شرکت ایرانسل برای دومین سال فعالیت خود، برای مخاطبان بیشمار خود جوایزی نفیس انتخاب کرده است .
 
علاقمندان که دارای شماره ایرانسل هستند می توانند با عضویت در این سامانه و افزایش امتیازهای خود از جوایز ارزنده آن برخوردار شوند.
 
سامانه 8010 از فصل 94-93 به عنوان تنها مجری انحصاری خدمات ارزش افزوده  لیگ برتر بر بستر تلفن همراه ایرانسل، فعالیت خود را آغاز کرده است. 
 
این سامانه در ارتباط با اخبار لیگ برتر است که مخاطبانی که دارای شماره ایرانسل هستند با عضویت در آن می‏توانند به سؤالات مربوطه پاسخ دهند تا امتیازهای لازم را  برای کسب جوایز ارزنده  از این سامانه کسب نمایند.
 
در فصل 94-93 نزدیک به 3 میلیون شماره منحصر به‏فرد ایرانسل در این سامانه ثبت شده است که نشان می‏دهد بیش از 85 درصد از کاربران  این شرکت از مخاطبان این سرویس بوده‏اند. 
 
شایان ذکر است که 8010 مجری خدمات ارزش افزوده مرتبط با سازمان لیگ است که بیش از 9 هزار ثانیه را برای تبلیغات دور زمین به خود اختصاص داده است.
 
جایزه ویژه این سرویس برای مخاطبان در فصل گذشته یک دستگاه خودروی مازراتی بود که در پایان فصل و پس از قرعه‏کشی  با حضور مسئولان سازمان لیگ  فوتبال ایران و نهادهای نظارتی به برنده خوش‏شانس اعطا شود

​​