تلفن همراه

شایعه/ آیپد ایر ۳ نمایشگر 4K خواهد داشت

منبع: دیجی کالا
در حال حاضر، در میان دستگاه‌های آیپد، آیپد پرو با رزولوشن ۲۷۳۲ در ۲۰۴۸ پیکسل، بیشترین وضوح تصویر را دارد. در این میان، آیپد ایر ۲ و آیپد مینی ۴ هر دو وضوح تصویر ۲۰۴۸ در ۱۵۳۶ پیکسل را دارند. حالا اگر شایعه‌های جدید درست باشند، احتمالا نمایشگر آیپد ایر ۳ وضوح تصویر 4K خواهد داشت. این ادعای گزارش‌هایی است که اخیرا به دست رسیده است.
 
 
این میزان وضوح تصویر برای نمایشگری به اندازه‌ی آیپد ایر ۳ بسیار شفاف و دقیق خواهد بود.
براساس گزارش‌هایی از زنجیره‌ی تامین تایوانی، به نظر می‌رسد آیپد ایر ۳ نمایشگری با رزولوشن 4K خواهد داشت. این میزان رزولوشن با آیپد پرو فاصله‌ی زیادی دارد، که در حال حاضر تبلت پرچم‌دار اپل به حساب می‌آید. این درحالی است که انتظار می‌رفت وضوح تصویر آیپد ایر ۳ در بهترین حالت مشابه آیپد پرو باشد.
 
این میزان وضوح تصویر برای نمایشگری به اندازه‌ی آیپد ایر ۳ بسیار شفاف و شارپ خواهد بود و می‌توان گفت 4K تا حدی زیاده‌روی است. از آن گذشته، به باتری هم فشار زیادی وارد می‌کند چرا که نمایشگر 4K انرژی زیادی مصرف خواهد کرد. البته، این نکته را هم باید در نظر داشته باشیم که این اولین باری است که شایعه‌ای حاکی از نمایشگر 4K در آیپد ایر ۳ می‌شنویم. وب‌سایت 9to5Mac که یکی از منابع مهم خبرهای مربوط به اپل به حساب می‌آید، در این باره خبری منتشر نکرده است. در هر صورت، به این شایعه با دیده‌ی شک و تردید بنگرید.

​​