آیین‌نامه‌ها و فراخوان‌ها

فراخوان دعوت به همکاری از عرضه‌کنندگان محتوای ویژه کودک و نوجوان بازار اندرویدی

منبع: سینا
همراه اول از عرضه‌کنندگان محتوای متناسب با گروه‌های سنی کودک و نوجوان دعوت به همکاری کرد.
سیم‌کارت کودک و نوجوان اپراتور همراه اول با برند تجاری دُرسا در راستای ایجاد فضای مجازی پاک و مناسب برای این گروه‌های سنی ایجاد شده و در راستای نیاز مخاطبان اقدام به راه‌اندازی بازار اندرویدی ویژه کودک و نوجوان با عنوان «درسابازار» کرده است.
 
درسابازار، یک بازار اندرویدی تخصصی برای کودک و نوجوان است که قصد دارد بهترین‌ها و متناسب‌ترین‌ها را برای کودک و نوجوان جمع‌آوری و ارایه کند.
 
درسابازار به نشانی apps.dorsalife.ir هم‌اکنون در حال تکمیل است و کلیه توسعه‌دهندگان فعال در حوزه کودک و نوجوان می‌توانند به‌منظور عرضه محصولات تجاری یا رایگان خود از این بستر استفاده کنند.
 
از جمله مزایای حضور در درسابازار، برخورداری از جامعه مشترکین ۵۷ میلیون نفری اپراتور همراه اول، شارژینگ مخاطب بر روی سیم کارت موبایل، حذف شیوه‌های سخت پرداخت بانکی و تبلیغات گسترده درسا بازار و اپلیکیشن‌های منتخب از طریق کانالهای پیامکی است. همچنین برای ۱۰ اپلیکیشن برگزیده در هر ماه تسهیلات ویژه تبلیغاتی در نظر گرفته شده است.
 
صاحبان محتوا، تولیدکنندگان و دیگر فعالان حوزه کودک در زمینه‌های آموزشی و سرگرمی برای ارائه محتواهای خود در درسابازار، می‌توانند از طریق نشانی الکترونیکی info@dorsalife.ir درخواست خود را ارسال کنند تا در اسرع وقت محصولات آنها بررسی شود.

​​