فناوری اطلاعات

معرفی وبسایت/ رزرو آنلاین رستوران با "رستوبوک"

یکی از چالش هایی که پیش روی مدیران رستوران ها می باشد، مدیریت زمان بندی ارائه خدمات به میهمانان شان است؛ چراکه عدم امکان پیش بینی میزان و زمان مراجعه مشتریان به رستوران ها که عمدتاً از فضا و امکانات محدودی برخوردار هستند، مشکلاتی را ایجاد می نماید. در چنین شرایطی، تعداد زیادی مشتری سرزده در ساعاتی از هر شیفت کاری به رستوران مراجعه کرده و موجب ناتوانی رستوران در ارائه مناسب خدمات و نارضایتی مشتری می گردد.
 
راهکاری که وبسایت رستوبوک به این منظور ارائه می دهد، سامانه ای بر پایه وب می باشد که هر رستوران بتواند مشخصات خود را در آن ثبت کرده و از سوی دیگر مشتریان رستوران ها با یافتن رستوران مورد علاقه خود، در زمان مورد نظر با ملاحظه آنلاین تعداد میزهای آزاد رستوران در آن ساعت، برای تعداد نفرات مشخص اقدام به رزرو اینترنتی نمایند.
 
مدیران رستوران ها با عضویت در این سایت به نشانی www.restubook.com  می توانند با اخذ گزارشات آنلاین از میزان و زمان بندی درخواست میهمانان شان مطلع و حتی با افزودن امکاناتی، اقدام به دریافت سفارش غذا به همان ترتیب از مدت ها قبل نموده و با رسیدن مشتری که میز خود را رزرو نموده، غذای او نیز در کمترین زمان ممکن حاضر باشد. به این ترتیب رستوران ها می توانند علاوه بر بازاریابی اینترنی، تخمینی از مواد اولیه مورد نیاز خود نیز داشته باشند.
 

​​