فناوری اطلاعات

Need for Speed بعدی در سال 2017 می‌آید

منبع: دیجی کالا
 
شرکت «الکترونیک آرتز» (EA) اعلام کرد که قسمت جدید مجموعه بازی‌های Need for Speed در دست ساخت قرار دارد و در سال 2017 راهی بازار خواهد شد.
 
شرکت EA‌ درباره‌ی این بازی گفت:” در حال حاضر مشغول تولید زیر ساخت‌های مورد نیاز برای NFS جدید هستیم. سعی داریم این عنوان را در سال 2017 راهی بازار کنیم و به همین دلیل تا مدتی دیگر نمی‌توانیم درباره‌ی بازی جدید صحبت کنیم. در حال حاضر با بسیاری از طرفداران این مجموعه بازی‌ها صحبت کرده‌ایم و حتی در ماه‌های آینده آن‌ها را به استودیوی خودمان می‌آوریم تا بتوانیم از نظرات این افراد استفاده کنیم و بازی خوبی در اختیار علاقه‌مندان قرار دهیم.”
 
خبر ساخت این بازی در حالی اعلام می‌شود که هنوز نمی‌دانیم جدیدترین قسمت از مجموعه‌ی NFS در چه‌تاریخی و برای چه پلتفرم‌هایی منتشر می‌شود. احتمال دارد که این بازی در E3 2016 معرفی شود.
 
جدیدترین قسمت از مجموعه بازی‌های Need for Speed سال گذشته توسط استودیوی Ghost Games ساخته و برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و کامپیوترهای شخصی راهی بازار شد. البته برای تجربه‌ی این بازی به ارتباط اینترنت نیاز بود و بازی‌کننده‌ها در زمان بازی باید آنلاین باشند.

​​