فناوری اطلاعات

رئیس دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات: دانشکده مخابرات گردش مالی زیادی ندارد/برقراری ارتباط مجدد با اساتید صاحب نام

منبع: تسنیم
رئیس دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات گفت: ارتباط اساتید صاحب نامی که با دانشکده قطع شده بود، دوباره برقرار شد و حتی برخی اساتید مرکز تحقیقات مخابرات ایران نیز جهت تدریس جذب شدند.
 
وحید یزدانیان در مراسم هشتاد و هشتمین سالگرد تاسیس دانشکده پست و مخابرات با بیان اینکه فعالیت‌های این دانشکده بعد از باز پس گرفته شدن از مخابرات در سال گذشته جان تازه‌ای گرفت، اظهار کرد: وزیر ارتباطات در زمانی که این دانشکده را باز پس گرفتند، تأکید داشتند که روی ارتقای هویت این دانشکده کار شود.
 
وی عنوان کرد: الان که در حضور آقای واعظی هستم، مفتخرم بگویم در راستای تأکیدات شما حرکت کردیم تا جاییکه ارتباط قطع شده با برخی اساتید صاحب نام دوباره برقرار شد.
 
رئیس دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات گفت: با رایزنی‌هایی که انجام دادیم، اساتید مرکز تحقیقات مخابرات ایران هم حاضر شدند به تدریس در این دانشکده بپردازند.
 
او با بیان اینکه شورای تعامل دانشجویان و دانشگاه برای اولین بار شکل گرفت، ابراز کرد: شاید دانشکده از منظر گردش مالی حکم یک اداره کل را برای وزارت ارتباطات داشته باشد اما از منظر منابع انسانی یکی از بزرگترین مجموعه‌های تحت امر وزارت ارتباطات است.
 
یزدانیان با ارائه درخواستی به وزیر ارتباطات گفت: امیدواریم زیرساخت‌های آموزشی این دانشکده که فرسوده شده است، با توجه شما مورد بازسازی قرار گیرد تا بتوانیم به عنوان یکی از نظام‌های پشتیبان برنامه ICT نقش خود را ایفا کنیم.
 
در این مراسم از ناصر عنایتی راد –اولین رئیس این دانشکده- و مصطفی قندی –فرزند اولین وزیر پست، تلگراف و تلفن پس از پیروزی انقلاب اسلامی- تقدیر شد.
 
وزیر ارتباطات در توشیح و ممهور نمودن تابلوی تمبر هشتاد و هشتمین سالگرد تأسیس دانشکده پست و مخابرات، نوشت: امیدوارم این دانشکده همواره منشأ خیر و برکت برای آموزش جوانان کشور باشد.

​​