فناوری اطلاعات

دومین بازی اندرویدی نهاجا رونمایی می‌شود

منبع: ایسنا
دومین بازی اندرویدی ساخت متخصصان مرکز ساخت بازی های رایانه ای نهاجا در هفته دفاع مقدس رونمایی می‌شود.
 
در این بازی اندرویدی که به سبک shoot’em up طراحی شده است، بازیکن در نقش خلبان نیروی هوایی ارتش در مأموریت های مختلف نهاجا در طول دفاع مقدس حاضر می شود.
 
انجام مأموریت‌‌های حمله به اهداف زمینی، هوایی، پادگان‌ها و پایگاه های نظامی، اسکورت نفت کش ها و نابودی دشمن بعثی از جمله جذابیت‌های این بازی اندرویدی است.
 
همچنین بازسازی عملیات های بزرگی همچون انتقام  و حمله به پایگاه های هوایی الولید (H3)  با بهره گیری از خاطرات ثبت شده خلبانان جان بر کف نیروی هوایی ارتش از جمله مراحل پیش بینی شده در این پروژه است.
 
این بازی 10 مرحله ای پس از ساخت از طریق فروشگاه های دیجیتالی عرضه می‌شود.
 
پیش بینی می شود این بازی که با بهره گیری از تخصص کارکنان وظیفه و مدیریت و نظارت معاونت تبلیغات و روابط عمومی نهاجا طراحی و ساخته می شود در هفته دفاع مقدس رونمایی شود.
 
مرکز ساخت بازی های رایانه ای نهاجا،  اخیرا اولین  محصول خود را  با عنوان بازی 2 بعدی  "شکارچی"  که به سبک پازل و در بیش از 60 مرحله  ویژه پلتفرم های  PC و اندروید بود را طراحی و در فروشگاه های دیجیتالی کافه بازار عرضه کرد که جزو برترین بازی های این شبکه شناخته شد.
 
گفتنی است، امیر سرتیپ خلبان علیرضا برخور جانشین فرماندهی نیروی هوایی ارتش،  امروز با حضور در مرکز ساخت بازی‌های رایانه ای این نیرو از مراحل طراحی و ساخت این بازی بازدید کرد.
 
وی در حاشیه این بازدید گفت: اقدام ارزشمندی است و بسیار خوشحالیم که از این طریق بتوانیم  جوانان و نوجوانان را با ایثارگری های نیروهای مسلح، بویژه رشادت های خلبانان و کارکنان فنی نیروی هوایی  در 8 سال دفاع مقدس آشنا کنیم.
 
امیر برخور افزود: ساخت بازی شکارچی تجربه خوبی بود و مورد استقبال جوانان هم واقع شد و امیدواریم با بهره گیری از آن تجارب و نظرات مردمی کمبودها و نواقص آن را درمحصولات آتی مرتفع کنیم.

​​