اپراتورها

T-Mobile به همه مشترکان خود اینترنت نامحدود رایگان داد

شرکت مخابراتی T-Mobile که چندی پیش اعلام کرده بود به هر یک از مشترکان خود یک سهام رایگان را هدیه می‌دهد، بار دیگر خبرهای خوبی برای کاربران خود دارد.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، این شرکت مخابراتی توضیح داد برای دو ماه ژوئیه و آگوست 2016 در تابستان امسال به تمام مشترکان خود در اروپا امکان می‌دهد به صورت رایگان و نامحدود به شبکه اینترنتی 4G دسترسی داشته باشند.

در این فرآیند اپراتور موبایلی Magenta اعلام کرد برای رقابت با T-Mobile، پایان این هفته به همه مشترکان خود در آمریکا معادل یک ساعت اینترنت رایگان هدیه می‌دهد.

در بیانیه شرکت مخابراتی T-Mobile گفته شد از تاریخ اول ژوئیه تا 31 آگوست 2016 کلیه مشترکان آن که از طرح عادی Simple Choice آن استفاده می‌کنند، به صورت نامحدود و رایگان به اینترنت مبتنی بر شبکه 4G دسترسی دارند که این هدیه برای کاربران اروپایی در نظر گرفته شده است.

بر اساس این بیانیه گفته شد که اگر کاربران مشترک سرویس‌های نامحدود T-Mobile نباشند، صرف اینکه سیم کارت این شرکت مخابراتی را در اختیار داشته باشند می‌توانند کلیه خدمات آن را در اختیار بگیرند.

لازم به ذکر است پیش از این T-Mobile به مشترکان خود در 140 کشور جهان امکان داده بود به اینترنت نامحدود دسترسی داشته باشند که البته سرعت آن 2G بود.


​​