فناوری اطلاعات

انتقال تبادلات الکترونیکی بانک صادرات به مبنا کارت

منبع: اخبار پولی مالی
نمایندگی کارت جم آلتو با شرکت مبنا کارت آریا است و دیگر نیاز به خرید واسطه برای استفاده از امکانات این کارت نیست.
  
محمدحسین خاکی-نایب رئیس هیات مدیره شرکت مبنا کارت آریا در بازدید از غرفه سایت اخبار پولی مالی و مجله اخبار مالی در نهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه به خبرنگار ما اظهار داشت: مبنا کارت آریا امسال توانست با بانک صادرات ارتباط برقرار کند و به عنوان پی اس پی بانک صادرات خدمات لازم را ارائه دهد.
 
خاکی ادامه داد: شرکت مبنا کارت آریا تمام پایانه های فروش بانک صادرات را تامین می کند و امیدواریم این بانک، در طی 6 ماه تا حداکثر یکسال آینده به طور کامل تمام تبادلات خود را از سایر شرکت ها به شرکت ما منتقل کند تا شرکت مبنا کارت آریا خدمات جدید کارت و طرح های جدید را ارائه و به عنوان بازوی قوی بانک صادرات که بزرگترین بانک به لحاظ تعداد شعبه در تمام نقاط کشور و پرنفوذ در سطح جامعه است، معرفی شود.
 
وی افزود با بیان اینکه این شرکت یک شرکت اینفوتک در کنار خود دارد که یکی از شرکت های معتبر در زمینه تولید نرم افزار محسوب می شود؛ گفت: شرکت اینفوتک به لحاظ سخت افزاری در مجموعه خدمات الکترونیکی نمایندگی های  چون کشور فرانسه داشته و تمام پایانه های فروش شرکت معتبر ایجنیکو را تامین می کند.
 
وی با اشاره به اینکه وری فون و اینجنیکو در زمره برندهای معروف و معتبر محسوب می شوند، اذعان داشت: نمایندگی اینجنیکو در منطقه متعلق به شرکت مبنا کارت آریا است. علاوه براین نمایندگی سیستم های آفلاین مانند اماکو و انواع و اقسام سخت افزارهایی که برای مجموعه خدمات کارت و بانکینگ لازم است با شرکت مبنا کارت آریا است.
 
خاکی گفت: نمایندگی کارت جم آلتو نیز با شرکت مبنا کارت آریا است و دیگر نیاز به خرید واسطه نیست. این موارد به تجارت و بیزینس کمک قابل توجهی می کند که امیدواریم این فعالیت ها گسترده شود. در حال حاضر پایانه های فروش فعالیت خود را آغاز و به تدریج مشتریان عمده به شرکت مبنا کارت منتقل شدند.
 
وی در پاسخ به این پرسش که شرکت مبنا کارت آریا به جزء بانک صادرات به کدام بانک ها خدمات ارائه می کند؛ عنوان کرد: 60 درصد شرکت متعلق به بانک صادرات ایران و 40 درصد نیز متعلق به مبنا کارت آریا است و به جز بانک صادرات به بانک های چون بانک شهر، پست بانک، بانک تجارت، ایران زمین و ... خدمات لازم از قبیل کارت، پایانه های فروش، شبکه، فروش کارت های مجازی، ایرانسل و ... ارائه می کند. 

​​