آیین‌نامه‌ها و فراخوان‌ها

فراخوان حضور استارت‌آپ‌ها در دومین همایش شهر هوشمند

کسب‌وکارهای نوپا می‌توانند در نمایشگاه جانبی دومین همایش شهر هوشمند بطور رایگان حضور داشته باشند. با تمدید مهلت ثبت‌نام تا تاریخ 22 مرداد، از کلیه استارت‌آپ‌های فعال در عرصه سرویس‌های عمومی و شهری دعوت می‌شود با ثبت نام در بخش خدمات سامانه اینترنتی «مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپای فاوا» نسبت به ارایه درخواست شرکت در نمایشگاه جانبی دومین همایش شهر هوشمند اقدام کنند. جایزه استارت‌آپ برتر به انتخاب کمیته ارزیابی، 3 سکه تمام بهار آزادی است و رتبه‌های بعدی نیز به ترتیب‌ 2 و 1 سکه دریافت خواهند کرد. 
 
به این منظور، کسب‌وکارهای نوپا که موضوع فعالیت‌ آنها به هر نحو با خدمات عمومی و شهری مرتبط است مانند سیستم حمل و نقل، خدمات عمومی، سرویس‌های واقعیت افزوده، مسیریابی، نقشه، برنامه‌های مرتبط تلفن همراه، اطلاع‌رسانی و سایر موارد، می‌توانند درخواست حضور در نمایشگاه شهر هوشمند را از طریق بخش خدمات در سامانه اینترنتی «مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپای فاوا» به نشانی ictstartups.ir ارسال کنند. 
 
نمایشگاه جانبی دومین همایش شهر هوشمند، فرصت مناسبی جهت تعامل با کارشناسان و مدیران اجرایی در حوزه فناوری‌اطلاعات است و به دنبال همکاری دبیرخانه این همایش با «مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپای فاوا»، استارت‌آپ‌های منتخب می‌توانند بطور رایگان از این فرصت جهت معرفی کسب‌و‌کار خود به طیف قابل‌توجهی از مدیران دولتی و بخش خصوصی استفاده کنند. 
 
استارت‌‌آپ‌هایی که علاقمند به حضور در این نمایشگاه هستند لازم است اطلاعات استارت‌آپ خود و موسسان آن را پیش از ارسال درخواست به‌طور کامل در سایت مرکز توانمندسازی ثبت کرده باشد. لذا موسس یا موسسان استارت‌آپ، ابتدا پروفایل خود شامل مشخصات، توضیحات، مهارت‌ها و اطلاعات تماس را بر اساس نقش خود در استارت‌آپ ثبت می‌کنند، سپس با ثبت‌نام استارت‌آپ و تعیین اعضای آن می‌توانند جهت حضور در این نمایشگاه درخواست دهند. برای ارسال درخواست می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید:
 

​​