تلفن همراه

عرضه نسخه های بازسازی شده آیپد پرو در فروشگاه آنلاین اپل

منبع: دیجیاتو
اگر تاکنون قصد خرید تبلت غول آسای اپل را نداشتید یا علاقه مند به پرداخت هزینه گزاف نبودید، با اقدام جدید کوپرتینویی ها شاید به این کار ترغیب شوید. کمپانی مورد بحث تعداد محدودی از دستگاه های بازسازی شده یا «Refurbished» این محصول را به صورت آنلاین به فروش می رساند.
 
کاربران و طرفداران برند فوق در صورت نیاز می توانند نسخه های بازسازی شده iPad Pro را با تخفیف 14 الی 15 درصد نسبت به قیمت اصلی آنها خریداری کنند. لازم به ذکر است ارزان ترین مدل بازسازی شده این تبلت یعنی نمونه 32 گیگابایتی به رنگ طلایی با ارتباط وای-فای به قیمت 679 دلار به فروش می رسد، یعنی خرید آن در مقایسه با نمونه اصلی 120 دلار صرفه جویی به همراه خواهد داشت.
 
همچنین افرادی که به ظرفیت های بالاتر علاقه دارند، می توانند آیپد پرو 128 گیگابایتی به رنگ خاکستری مجهز به ارتباط وای-فای و موبایلی را با تخفیف حدود 160 دلار و به قیمت 919 دلار خریداری نمایند.
 
گفتنی است تمامی نمونه های بازسازی شده iPad Pro شامل یک سال گارانتی هستند، ضمن اینکه باتری به کار رفته در آنها کاملاً نو بوده و مجدداً بسته بندی شده اند، و بنابراین تقریباً مشابه دستگاه های نو خواهند بود.
 
حال باید دید بازخورد و استقبال کاربران نسبت به این اقدام اپل چگونه خواهد بود، زیرا بسیاری افراد در مورد محصولات بازسازی شده یا refurbished بدبین هستند، ضمن اینکه فروش چنین دستگاه هایی در برخی کشورها از جمله هند ممنوع است.

​​