تلفن همراه

جدیدترین بروزرسان ویندوز ۱۰ موبایل در دسترس کاربران قرار گرفت

منبع: دیجی کالا
روز سه‌شنبه ۱۲ مردادماه مایکروسافت انتشار بروزرسان Windows 10 Anniversary را برای کامپیوترهای شخصی آغاز کرد. قبلا شنیده شده بود که بروزرسانی Anniversary برای گوشی‌های مجهز به سیستم عامل ویندوز ۱۰ ممکن است همزمان عرضه شود که این اتفاق رخ نداد. پس از آن گفته شده بود که ممکن است این بروزرسانی برای گوشی‌های هوشمند به یک هفته بعد یعنی سه‌شنبه ۱۹ مرداد موکول شود اما این‌بار هم شایعات و حرف و حدیث‌ها درست از آب درنیامدند.
 
حال تقریبا یک هفته پس از آن اخبار واقعا روز گذشته بروزرسان Anniversary برای ویندوز ۱۰ موبایل بیرون آمده. شروع این بروزرسانی از دیروز بوده و گوشی‌هایی که در حال حاضر از ویندوز ۱۰ موبایل استفاده می‌کنند و هنگام فروش قفل‌شکنی نشده‌اند در اولویت دریافت این بروزرسانی قرار دارند.
 
مایکروسافت در این مورد اعلام کرده که در دسترس بودن این بروزرسانی برای کاربران مختلف به تولیدکننده‌، مدل، کشور و منطقه گوشی بستگی دارد. به هر حال همانطور که گفته شد امروز همه گوشی‌های مجهز به ویندوز ۱۰ موبایل بروزرسانی نشده‌اند اما فرایند از دیروز آغاز شده است.
 
نسخه ویندوز ۱۰ موبایل در این بروزرسانی ۱۰٫۰٫۱۴۳۹۳٫۶۷ است. اگر بی‌صبرانه منتظر بروزرسانی گوشی‌تان هستید می‌توانید به صورت دستی هم با رفتن به آدرس Settings > Update & security > Phone update > Check for updates  و بررسی وضعیت آگاه شوید که آیا امکان بروزرسانی برای شما فراهم است یا نه.

​​