باندپهن

فروش بسته تشویقی در حوزه تلفن ثابت و دیتا

منبع: ستاد خبری گروه مخابرات
مدیر عامل شرکت بهینه پردازش از فروش بسته تشویقی در حوزه تلفن ثابت و دیتا خبر داد.
 
مهدیان با بیان این مطلب گفت:در صنعت پر شتاب و نوین در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات بدون شک  یکی از راهکارهای موثر و موفق در حوزه تثبیت و توسعه بازار ایجاد سرویس و خدمات حسب سلیقه و ذائقه مشتری ، و نیز ایجاد روالی نوین در کسب رضایتمندی و ارتباط با مشتری است که این امر در کلیه وندورها و سرویس دهندگان این حوزه به امری اساسی و پایه بدل شده است.
 
وی همچنین عنوان کرد:این امر بواسطه شرایط پرهزینه نگهداری سرویس در بخش تلفن ثابت و کاهش میل به بهره از این سریس بواسطه حضور تلفن همراه و نیز سایر ابزارهای مبتنی بر فناوری ، دارای جایگاه و اهمیت بالایی می باشد. 
 
مدیرعامل این شرکت در ادامه گفت:در این راستا طرح پروموشن (CPS)با قابلیت تجاری سازی سرویس مکالمه در بخش تلفن ثابت ، توسط شرکت بهینه پردازش در سال گذشته و برای نخستین بار طراحی و پیاده سازی گردید که نتایج شگرف حاصله از آن در قالب افزایش درآمد ، به نقطه عطف و توجهی اساسی در ضرورت تغییر رویکرد در این خصوص بدل گشته است. 
 
مهدیان افزود:شرکت بهینه پردازش در سال جاری و همراه با مجموعه محترم تجاری و حقوقی شرکت مخابرات ایران ، آمادگی لازم فنی و اجرایی خود را در ارائه این سرویس و خدمات تجاری نوین که از بستر و شرایط آزاد و بلااستفاده این شبکه ، امکان جذب و افزایش درآمد را محقق می سازد اعلام میدارد و امید است این موضوع به زودی وارد فاز اجرایی گردد.

​​