تلفن همراه

اپل سه آیپد جدید معرفی می‌کند

منبع: دیجی کالا
براساس اطلاعات منتشر شده، شرکت اپل خودش را برای عرضه‌ی سه آیپد جدید آماده می‌کند. حتی مشخص شده که این محصولات در بهار سال آینده معرفی و راهی بازار خواهند شد.
 
اپل سه آیپد جدید معرفی خواهد کرد که در بهار سال آینده راهی بازار می‌شوند.
 
شایعات می‌گویند که دو مدل از آیپدهای جدید شرکت اپل در اندازه‌ای کاملا جدید معرفی می‌شوند. به نظر می‌رسد که این شرکت قصد دارد یک آیپد ۷٫۹ اینچی در خانواده‌ی آیپد پرو معرفی کند. محصولی که چهار بلندگو خواهد داشت و Smart Connector بهره می‌برد.
 
در ادامه مشخص شده که اپل قصد دارد یک تبلت ۱۰٫۱ اینچی بسازد که این محصول هم در خانواده‌ی iPad Pro قرار می‌گیرد. برای این محصول جدید یک دوربین ۱۲ مگاپیکسلی در نظر گرفته شده و از فلش دوتایی بهره می‌برد. البته قبلا گفته شده بود که این محصول در اندازه‌ی ۱۰٫۵ اینچ راهی بازار می‌شود که به نظر می‌رسد چنین اتفاقی رخ نمی‌دهد.
 
آخرین تبلت شرکت گوگل هم یک محصول ۱۲٫۹ اینچی است که به احتمال زیاد نسل بعدی iPad Pro خواهد بود و با نام iPad Pro 2 راهی بازار می‌شود. این تبلت جدید هم از دوربین ۱۲ مگاپیکسلی و فلش دوتایی بهره می‌برد. هنوز اطلاعات بیشتری درباره‌ی مشخصات سخت افزاری این محصول منتشر نشده است. البته مشخص شده که این تبلت‌ها همچنان از جک ۳٫۵ میلی‌متری خروجی صدا بهره می‌برند.

​​