فناوری اطلاعات

همکاری پلیس و مخابرات استان قم به منظور گسترش امنیت هوشمند

منبع: شرکت مخابرات ایران
فرمانده نیروی انتظامی استان قم گفت: سیستم‌های هوشمند مشکلات ترافیکی را تا حد زیادی کاهش می‌دهد و پلیس و مخابرات استان به منظور گسترش امنیت هوشمند همکاری خواهند کرد.
 
سردار کاظم مجتبایی در دیدار با مدیرعامل شرکت مخابرات استان قم با بیان اینکه کسب موفقیت یک مدیر با رضایتمندی مردم حاصل می‌شود، اظهار کرد: ارتباط با مردم و تعامل با سایر سازمان‌ها در مدیریت کلان مهم است.
 
وی استفاده از ظرفیت‌های اجتماعی را حائز اهمیت خواند و افزود: وسعت این ظرفیت به اندازه کل جمعیت است و می‌توان با مشارکت تمام دستگاه‌ها اقدامات اجتماعی را به صورت زیربنایی، پایه‌ریزی و مدیریت کرد.
 
فرمانده انتظامی استان قم با اشاره به مشکلات ترافیکی در استان قم تصریح کرد: مسیرهای عبوری داخل شهر پاسخگوی ترافیک نیست و قم از نظر زیرساختی در بحث ترافیک وضعیت مناسبی ندارد لذا برای برطرف کردن این مشکلات نیازمند هوشمندسازی ترافیکی هستیم.
 
مدیرمخابرات منطقه  قم نیز در این دیدار گفت: تلاش بر این است که زیرساخت‌های مخابراتی به گونه‌ای طراحی شود تا در آینده نزدیک مردم بتوانند از تلفن ثابت بهره بیشتری ببرند و امکانات بیشتری از این طریق در اختیار مردم قرار گیرد که اقبالشان نسبت به تلفن ثابت بیشتر شود.
 
سیداسدالله دهناد افزود: به دنبال سیستم‌های جدیدی هستیم که با نصب آن‌ها هم بسیاری از مشکلات ترافیکی کلانشهر قم حل شود

​​