رگولاتوری

بودجه مرکز ملی فضای مجازی برای سال آینده ۴۵.۵ درصد رشد کرد

منبع: تسنیم
طبق پیش‌بینی سند مالی مربوط به سال آینده از سوی دولت، بودجه در نظر گرفته شده برای مرکز ملی فضای مجازی با رشد ۴۵.۵ درصدی مواجه خواهد شد.
 
رئیس جمهور صبح امروز با حضور در صحن علنی مجلس شورای اسلامی متن کامل لایحه بودجه سال 96 را تقدیم نمایندگان مردم در بهارستان کرد.
 
در بخش خلاصه بودجه دستگاه‌های اصلی، دولت رقم سه میلیارد و 851 میلیون و 900 هزار تومان بودجه جاری برای مرکز ملی فضای مجازی در نظر گرفته و پیش‌بینی کرده که از این رقم یک میلیارد و 451 میلیون و 900 هزار تومان در سال 96 به حقوق و مزایای مستمر این مرکز اختصاص یابد.
 
علاوه بر این رقم یک میلیارد تومان هم به عنوان بودجه عمرانی این مرکز در نظر گرفته شده که مجموع بودجه سال آینده مرکز ملی فضای مجازی چهار میلیارد و 851 میلیون و 900 هزار تومان می‌شود.
 
براساس گزارش مندرج در لایحه بودجه 96، مرکز ملی فضای مجازی سال 94 رقم یک میلیارد و 453 میلیون و 800 هزار تومان عملکرد داشته و سال 95 هم طبق مصوبه بودجه رقم سه میلیارد و 33 میلیون و 400 هزار تومان برای آن در نظر گرفته شده است.
 
با این حساب بودجه در نظر گرفته شده برای این مرکز که بازوی عملیاتی پژوهشی شورای عالی فضای مجازی است، به نسبت سال جاری مالی 45.5 درصد رشد نشان می‌دهد.

​​