فناوری اطلاعات

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور اعلام کرد: کی کجاس، ریکامندر و پوشه ، استارتاپ های برتر الکامپ 22

منبع: تماس نیوز
سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور 10 استارتاپ برتر نمایشگاه الکامپ 22 را معرفی کرد که استارتاپ های کی کجاس، ریکامندرو پوشه سه استارتاپ برتر این لیست هستند.
 
از مجموع 151 استارتاپی که برای ارائه سخنرانی در سالن الکام استارز در بیست و دومین نمایشگاه الکامپ ثبت نام کردند، 135 سخنرانی انجام شد که توسط 38 داور  ارزیابی و در نهایت 10 استارتاپ برتر، معرفی شدند.
 
با اعلام سازمان نظام صنفی رایانه ای ، استارتاپهای کی کجاس، ریکامندر و پوشه رتبه یک تا سه را از آن خود کردند و به این ترتیب در پاویون استارتاپ های نمایشگاه سبیت 2017 آلمان حضور می یابند و سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور هزینه اقامت و حضور این سه استارتاپ را پرداخت می کند.
 
 بر اساس همین گزارش ، هفت استارتاپ دیگر شامل مهربانه، بقچه، اینستاچاپ، ایوند، تری دی فست (3DFAST)، کیف پول شخصی نیوُ و تِله طب نیز به رای داوران در رده های بعدی قرار گرفتند که ضمن دریافت مجوز حضور در نمایشگاه سبیت آلمان، هزینه غرفه این گروه ها نیز توسط سازمان پرداخت می شود.
 
 چنانچه استارتاپهای تایید شده به هر دلیل امکان همراهی تیم کسب و کارهای نوپا جهت حضور در نمایشگاه سبیت 2017 آلمان را نداشته باشند،  استارتاپ بعدی که در لیست رده بندی اعلام شده جایگزین آنها می شوند.

​​